„Dla nas największym źródłem inspiracji jest światło. To wokół niego tworzymy wszystkie produkty do makijażu. Rozświetlanie skóry stało się naszym znakiem rozpoznawczym, a my ekspertami w tej dziedzinie. Najważniejszym punktem odniesienia jest u nas jednolita, rozświetlona, zdrowa cera, która sama w sobie jest ozdobą.” Kultowe kosmetyki do makijażu Becca Cosmetics są już do kupienia od kwietnia w sieci Sephora.

Światło pomaga nam wyglądać młodo, niweluje niedoskonałości, modeluje nasze rysy i dodaje nam naturalnego, zdrowego blasku. Dlatego też stało się ono głównym fundamentem do tworzenia kosmetyków marki Becca.

Założycielką firmy jest Rebecca Morrice Williams. Rebecca rozpoczęła swoją karierę jako makijażystka w Perth w Australii. Nie mogąc znaleźć „idealnego podkładu” wśród produktów obecnych na rynku, postanowiła stworzyć go sama. Tak powstała linia produktów, dzięki którym każda kobieta może doświadczyć przyjemności posiadania promiennej cery bez skazy.

Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu i pasji stworzyła kosmetyki, które zadowoliły najwybredniejszych makijażystów świata, zachwyciły redaktorów najbardziej prestiżowych magazynów i spełniły potrzeby nowoczesnych kobiet. Szybko zostały docenione przez gwiazdy i w tej chwili do grona wiernych użytkowniczek marki zaliczają się Elle MacPherson, Naomi Campbell, Kylie Minogue, Cameron Diaz i Reese Witherspoon.

Na premierze główną gwiazdą, która opowiadała o kosmetykach Becca była sama Kerry Cole, Dyrektor Artystyczna marki Becca.

„Cała filozofa marki Becca to dążenie do nadania skórze naturalnego, doskonałego wyglądu. Chodzi o to, aby skóra po prostu wyglądała pięknie.”

Jeden z najlepiej sprzedających się kosmetyków BECCA, który podkręca makijaż na „wysoki połysk” to  SHIMMERING SKIN PERFECTOR® POURED CREME. Działa na twarz jak reflektor, maksymalnie rozświetla skórę. Inspiracją do jego stworzenia było światło słoneczne w samo południe. Zawiera rozświetlające perły, które pochłaniają, rozpraszają i operują światłem w taki sposób, aby naśladować naturalny blask.

Wielobarwne perełki z pigmentem wyrównują koloryt cery. Ma nietypową jak dla takiego produktu konsystencję, bo łączy suche pigmenty z płynnymi, aby stworzyć komfortowe uczucie na skórze, dzięki któremu jest lekki, niewyczuwalny i nigdy się nie warzy. Rezultat: wysoki połysk, ale z klasą.

Jak stosować?

Nakładaj na partie twarzy, którym chcesz nadać delikatnego połysku takie, jak: kości policzkowe, łuk brwiowy oraz grzbiet nosa.

Wskazówka stylisty:
Nałóż na kolor na policzku aby uzyskać efekt ombre.

Pełną gamę marki Becca znajdziecie w sieci Sephora w całej Polsce.