MALE-ME i MORE FASHION to kolejne wyjątkowe marki, które można już kupić w butiku PolscyProjektanci.com. Kolekcje wpisują się w wizję showroomu, w którym znaleźć można wyróżniające się projekty, których nie kupimy w zwykłych sieciówkach.

Mężczyzna idealnie ubrany

MALE-ME to pierwszy autorski koncept na polskim rynku, który w sposób całościowy podchodzi do ubierania współczesnego mężczyzny. Marka powstała w 2014 roku, od kilku sezonów dostarcza stylowe rozwiązania i zaskakuje świeżym spojrzeniem na męską modę. MALE-ME ubiera pewnych siebie facetów, którzy są notorycznie zajęci i chcą zawsze dobrze wyglądać. Proponuje modę, która nie przytłacza, a pozwala podkreślić indywidualny styl. Co ważne, ubrania produkowane są tylko w Polsce.

Tradycja w nowoczesnym wydaniu

More Fashion to dzieło dwóch przyjaciółek, które postanowiły przemycić folkowe tradycje do nowoczesnej stylistyki. Oryginalne połączenie wzorów łowickich ze współczesnymi formami, zachwyca klientki i pozwala powrócić do pięknych, tradycyjnych polskich wzorów, oczywiście w nowoczesnym wydaniu. More Fashion z powodzeniem przełamuje szarość polskich ulic.

Bardzo się cieszymy, że MALE-ME i More Fashion zagościły w naszym butiku. Te modne marki bardzo się wyróżniają na polskim rynku, nie tylko designem, ale też świetną jakością.  Chcemy dostarczać klientom unikalne ubrania, takie, których nie ma nigdzie indziej. W naszym atelier na Burakowskiej stawiamy na kolory, formy, faktury, wzory niespotykane dotąd u innych – mówi Viola Połeć, właścicielka marki PolscyProjektanci.com

Butik PolscyProjektanci.com to jedyny projekt w Polsce sprzedający kolekcje około 50 polskich niezależnych projektantów mody zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym w samym centrum Warszawy. Oferta sklepu to przede wszystkim najwyższej jakości ubrania w pojedynczych egzemplarzach lub limitowanych kolekcjach. Staranna selekcja i bezpośrednia znajomość sprzedawanych marek powodują, że oferta PolscyProjektanci.com kojarzy się przede wszystkim z unikatowym wzornictwem, bardzo dobrym krawiectwem i atrakcyjnymi cenami. Atelier mieści się przy ul. Burakowskiej 14 w Warszawie, a sklep internetowy pod adresem: www.polscyprojektanci.com