laminowanie rzęs

Laminowanie rzęs – nowy zabieg na rzęsy, który sprawi, że rzęsy staną się piękniejsze i zdrowsze. 

Po tym zabiegu rzęsy wyglądają bardzo naturalnie, co czyni go świetną alternatywą dla stylizacji rzęs, w której na rzęsy naturalne aplikowane są rzęsy syntetyczne. Bezsprzeczną zaletą zabiegu laminowania rzęs jest wzmocnienie rzęs naturalnych, co pobudza ich wzrost. Laminowanie rzęs wydłuża włoski,  a bogaty zestaw składników odżywczych i mikroelementów zawartych w preparatach stosowanych do zabiegu, regeneruje i odżywia rzęsy. W wyniku zabiegu rzęsy nie powypadają i nie odkształcą się podczas snu. To doskonała propozycja dla kobiet, które lubią atrakcyjnie wyglądać przy minimalnym makijażu.

Laminowanie rzęs – jak to wygląda

Zabieg trwa 90 minut, a efekt utrzymuje się od miesiąca do półtora miesiąca.

Pierwszy etap zabiegu to  profesjonalne, dokładne oczyszczenie i odtłuszczenie rzęs. To umożliwi wniknąć we włoski składnikom aktywnym.

Następnie nasza stylistka umieszcza na powiece specjalną formę silikonową, na której układa rzęsy, unosząc je. Kolejny krok to aplikacja odżywczego preparatu na rzęsy. Spowoduje on, że rzęsy staną się grubsze i dłuższe. Składniki wspomnianego preparatu będą stanowić podstawę dla kolejnego etapu – farbowania rzęs. Klientka może wybrać kolor czarny lub brązowy. Jednak 99% kobiet decyduje się na kolor czarny.

Końcowy etap to pokrycie każdej rzęsy keratyną. Kluczowym zaleceniem jest nie zmoczenie rzęs dobę po zabiegu. Żadnych dodatkowych ograniczeń nie ma. Po zabiegu rzęsy można tuszować, stosować preparaty pielęgnacyjne do oczu, nosić szkła kontaktowe, korzystać z basenu, sauny czy solarium.

I oto cały zabieg. Wystarczy półtorej godziny, aby przez półtora miesiąca cieszyć się pięknymi i miękkimi rzęsami. Zabieg nie jest zalecany osobom, u których występują choroby oczu.

Koszt zabiegu 250 zł + zabieg stylizacji brwi gratis

Zobacz przepis na domowy samoopalacz