Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska poinformowała na swoim Instagramie, że została prowadzacą nowego cyklu w ramach porannego programu „Pytania na śniadanie extra”. Już niebawem będziemy mogli oglądać znaną trenerkę w telewizji śniadaniowej w TVP2.

Ewa Chodakowska została prowadzącą jednego z porannych programów „Pytanie na śniadanie extra” w TVP 2. Jak poinformowała na swoim profilu „Z PRZYSPIESZONYM BICIEM SERCA i mokrymi łapkami oznajmiam, ze w każdy poniedziałek o godzinie 11:15 będę prowadzącą @pytanienasniadanie 🤓🤓 Mój debiut już za tydzień 🤩🤩🤩 Dostałam możliwość przedłużenia moich działań, które prowadzę w sieci.. bez narzucania tego co i jaki sposób mam robić 💪🏽💪🏽 .. będę poruszać bliskie mi tematy, z osobami, które chce przedstawić bliżej widzom, w imię motywacji i edukacji„.

Ewa Chodakowska w roli prowadzącej zadebiutuje 9 kwietnia. Wiemy, że w swoim pierwszym programie trenerka będzie rozmawiać z rodzicami czworga dzieci, którzy znajdują czas na wspólne zdrowe gotowanie i co ważne na ćwiczenia. Kolejnym gościem będzie matka iepełnosprawnego dziecka, która aby móc się nim dalej opiekować musiała schudnąć kilkanaście kilogramów.

źródło: Wirtualne Media

Sprawdź nowości kosmetyczne kwietnia.