Nasze drogie czytelniczki… Nie musicie kupować torebek z metką zagranicznej marki. Okazuje się bowiem, że polski rynek akcesoriów związanych z modą rozwija się bardzo intensywnie. Prostota, dbałość o detale, doskonała jakość -na to każda z nas zwraca uwagę. Dzisiaj dla Was przegląd najciekawszych modeli torebek. Ponieważ nasze rodzime marki testujemy każdego dnia, to śmiało je Wam polecamy.

Hollie Warsaw

Jedna z najnowszych marek. Powstała w zeszłym roku z myślą o nowoczesnych kobietach. Przyznajemy, że bardzo podoba nam się również ich lookbook. Skóra, okucia i zamki sprowadzane są specjalnie z Włoch. Śmiało możemy napisać, że są bardzo wygodne. Dodatkowo wykończone wodoodporną podszewką.

Poniżej nasi faworyci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milate

Marka powstała z miłości do mody, pięknych rzeczy i oryginalności. Twórcy podkreślają, że jeśli wierzymy, że diabeł tkwi w szczegółach to… w ich marce odnajdziemy to, czego zawsze szukaliśmy w torebce…

Mongrei

Luksusowa marka toreb i akcesoriów skórzanych założona przez Kingę Kolek-Piedziuk w 2014. Torby MONGREI są dedykowane wymagającym kobietom, które poszukują unikatowych produktów najwyższej jakości.  Torby produkowane są w niskich nakładach, wiele modeli jest jedynych i niepowtarzalnych. Na markę zwróciłyśmy uwagę….kiedy w sieci wpadła nam w oko Lily Tote Bag i od razu oszalałyśmy na jej punkcie. Włoska skóra wyprawiana roślinnie w kolorze czarnym, wygrawerowana grafika z logo Mongrei. Ręcznie nabijane jety, pojemne wnętrze z odpinaną saszetką.

MUMU

Ich torebki nosi min. Ania Mucha, ale nie tylko… bo i sporo naszych koleżanek. My same mamy portfele MUMU już dwa lata. Są piękne, pojemne i doskonałe jakościowo. Jeśli zatem nie wiecie co kupić prezent, to portfel MUMU jest rzeczywiście strzałem w dziesiątkę. MUMU to marka założona przez przyjaciół o różnych narodowościach – włoskiej, polskiej i szwedzkiej – których połączyły miłość do kobiet i pasja w tworzeniu toreb najbliższych ideałowi. MUMU oznacza dążenie do doskonałości. Perfekcję kroju, proporcji, koloru, wykonania. Wieczne przesuwanie poprzeczki w poszukiwaniu lepszych materiałów i piękniejszych wzorów. MUMU to doskonałej jakości włoskie skóry. Aksamitne skóry cielęce i mięsiste full grain wyselekcjonowane z oferty najlepszych producentów specjalnie dla naszych klientek. MUMU to także laur dla tradycyjnego rękodzieła.