Warsztaty z Gwiazdą to autorski projekt portalu Allaboutlife dla blogerów, gwiazd, influencerów i mediów.  23 sierpnia odbyła się już jedenasta edycja tego spotkania pod hasłem Kuchnia i Taniec. Naszymi gwiazdami byli Ewa Szabatin i Rafał Maserak, którzy przygotowali przepyszne, łatwe i bardzo zdrowe przepisy. A potem wszyscy razem tańczyliśmy – to był niesamowity dzień – zobaczcie zdjęcia.

Projekt warsztatów ma na celu propagowanie mody na zdrowe odżywanie, umiejętną i bezpieczną pielęgnację kobiecej urody, dbanie o siebie, poruszanie ciekawych i ważnych tematów związanych z codziennym życiem każdej kobiety oraz prezentację nowości rynkowych. Warsztaty z Gwiazdą edycja Kuchnia i Taniec odbyły się w restauracji FatBuddha.

Partnerami XI edycji naszych Warsztatów byli: meble Rosanero, Hortex, sklep internetowy Lifewellness.pl, Krasnystaw, sery Lazur, Pałac Pacóltowo, EkoWital, kasze i inne przetwory ze zbóż Eskaagro.pl, naturalne tłuszcze z orzechów PlantaFood, lody naturalne z Wytwórni Lodów Polskich “U Lodziarzy”, Oryginalny Sok. Partnerem części beauty były marki jj Young by Caolion Lab i Shangpree. 

Goście odwiedzili nas tłumnie, zobaczcie jak było:

Ewa Szabatin Rafał Maserak

 

Rafał Maserak

Ewa Szabatin Rafał Maserak Francys Barraza Sudnicka Łukasz Czarnecki Patrycja Bilewska

Laura Samojłowicz

Joanna Majstrak

Magda Antosiewicz

Marta Gąska

Matata Maciej Lisowski

 

Magda Antosiewicz Ola Szymańska Rafał Maserak Ada Palka

Joanna Majstrak

meble Rosanero narożnik Mood

meble Rosanero

ZOBACZCIE RELACJĘ Z WARSZTATÓW Z HANNĄ LIS 

Lifewellness.pl

Lifewellness.pl

FOT. Paweł Wodzyński