Dermaglin to marka, która startuje z dwoma produktami w Influencer’s Top 2019. Polska firma z tradycją, która produkuje maseczki z zielonej glinki kambryjskiej z zachowaniem naturalności i prostoty składów powiększyła swój asortyment o produkty dla mężczyzn. W naszym plebiscycie znalazła się ANTI-ACNE MEN MASK do cery trądzikowej.

Firmy coraz chętniej inwestują w produkty dla mężczyzn. W składzie głównym mamy tutaj zieloną glinkę kambryjską wydobywaną z wyjątkowo czystego ekologicznie rejonu Zatoki Fińskiej. Zawiera w swoim bogatym składzie m.in: związki krzemu, siarki, wapnia, magnezu, fluoru, sodu, potasu, selenu, molibdenu, cynku. Dermaglin do plebiscytu zgłosił maseczkę ANTI- ACNE MASK do cery trądzikowej.

 

Dermaglin inwestuje w produkty dla mężczyzn

Dermaglin inwestuje w produkty dla mężczyzn

 

 

W składzie zielona glinka kambryjska & Czarny węgiel & Arnika & Aloes

Unikalna formuła maseczki zawiera w swoim składzie dwa silne absorbenty, którymi są zielona glinka kambryjska i czarny węgiel. Doskonale oczyszcza skórę z zanieczyszczeń. Maseczka pochłania nadmiar sebum, niweluje niedoskonałości, odblokowuje pory oraz zmniejsza prawdopodobieństwo powstawania nowych zmian trądzikowych.

Jakie jeszcze produkty ma Demaglin? Przeczytasz tutaj.

Jak stosować maseczkę?

1-2 w tygodniu nakładamy grubą warstwę maseczki na twarz. Omijamy okolice oczu i ust. Następnie po 20 minutach zmywamy. Jaka jest skóra po stosowaniu maseczki? Zdecydowanie bardziej rozświetlona, gładsza, napięta, wygląda na zadbaną. Opakowanie to 20 gr. Bardzo fajny produkt, który polecamy.

artykuł we współpracy z marką Demaglin