OryginalnySok to kolejna dobra marka, której nie mogło zabraknąć w plebiscycie Influencer’s Top 2019. Cieszy nas to ogromnie, ponieważ doceniamy zdrowe produkty. Firma w tym roku stawia na mocną współpracę z blogerami i influencerami.

Marka OryginalnySok do wytworzenia soków potrzebuje tylko owoców lub warzyw. Produkty te nie zawierają dodatków w postaci wody lub cukru. Cała słodycz wyczuwalna w trakcie konsumpcji jest efektem prawidłowo dobranych owoców i warzyw o najwyższej jakości. Soki powstają na bazie najwyższej jakości staranie dobranych i wyselekcjonowanych warzyw oraz owoców, pochodzących w części z własnych upraw. Jednym z nominowanych produktów jest smak jabłko- cynamon- goździk.

Coraz częściej spotykamy się z określeniem NFC tj. Not From Concentrat. Jest to międzynarodowy skrót gwarantujący jakość oraz to, że sok nie jest odtwarzany z koncentratu i takie są właśnie soki od OryginalnegoSoku!

 

OryginalnySok JABŁKO - CYNAMON - GOŹDZIK

OryginalnySok JABŁKO – CYNAMON – GOŹDZIK

 

OryginalnySok ma także szerokie zastosowanie w kuchni np. możemy wykorzystać je do drinków, sałatek, sosów, zup. Możemy z nich zrobić grzaniec bezalkoholowy. Poniżej krótki przepis, który z pewnością podbije Wasze podniebienia.

Grzaniec bezalkoholowy

Składniki:

OryginalnySok jabłko – cynamon – goździk

cynamon mielony i cukier waniliowy

goździki

4 podsmażone jabłka

miód ( kilka łyżek)

Firma posiada międzynarodowy certyfikat produktów vegańskich i wegetariańskich. Jest także laureatem nagrody NAJWYŻSZA JAKOŚĆ 2017, który jest przyznawany wyłącznie firmom spełniającym wszystkie standardy jakościowe. Certyfikat ten uznawany jest za jednym z najtrudniejszych do zdobycia. Dzięki uzyskaniu znaku NAJWYŻSZA JAKOŚĆ 2017 marka dołączyła do elitarnego grona największych firm w Polsce posiadających ten certyfikat. OryginalnySok zdobył również uznanie komisji na XXI Ogólnopolskim Sympozjum Diabetologicznym, która przyznała nagrodę za produkt targów 2017 r podkreślając smak, jakość oraz wartości soku z aronii.

OryginalnySok jest nominowany w plebiscycie Influencer’s Top z trzema produktami, już niebawem kolejne ciekawe informacje na temat marki.

artykuł powstał we współpracy z marką OryginalnySok