Poznaj wyjątkowy produkt, który pomaga w okresie ciąży, po porodzie i w każdym dniu maluszka i jego mamy. Poznaj poduszkę Cebuszka ®.

Konkurs Influencer’s Top to inspiracje i rekomendacje dla całej rodziny. Zobaczcie poduszkę Cebuszka od marki Ceba Baby – to wspaniały produkt, najwyższej jakości który przyda się w każdym domu.

Poduszka Cebuszka® Multi to poduszka relaksacyjna marki Ceba Baby. Wielofunkcyjna poduszka do spania i karmienia przydatna jest zarówno dla mamy, taty, jak i maluszka. Poduszkę wypełniają drobne kuleczki – mikroperła styropianowa, która używana jest w poduszkach rehabilitacyjnych.
Mikroperła, dzięki swoim właściwościom, pozwala przyjąć wygodną pozycję ciała i odciążyć kręgosłup.

Poduszka Cebuszka® Multi sprawdza się idealnie pod koniec ciąży, podczas karmienia maluszka, jak i późniejszej nauki siadania tworząc stabilne podparcie.

 

Pokrowiec na poduchę jest wykonany z elastycznej dzianiny bawełnianej (95% bawełna i 5% elastan), która jest niezwykle wytrzymałym i żywotnym materiałem. Cyfrowy wielobarwny nadruk jest wyjątkowo trwały, a super miękki materiał sprawia, że używanie tego produktu to sama przyjemność. Wymiary: 190 x 35 cm. Jakość naszych wyrobów została potwierdzona przez TÜV NORD Polska.
Artykuł powstał we współpracy z marką Ceba Baby.