Do grona produktów nominowanych w Influencer’s Top 2019 dołączyła firma L’ biotica z maską Biovax Botanic. To kolejny dowód, że polskie kosmetyki w niczym nie ustępują zagranicznym produktom. To intensywna regenerująca kuracja do włosów osłabionych, nadmiernie wypadających i potrzebujących pobudzenia fazy wzrostu.

Maska Intensywnie regenerująca Biovax Botanic została opracowana  w nowoczesnym laboratorium L’biotica w oparciu o wyselekcjonowane, naturalne i bezpieczne składniki. Zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego.

Co raz więcej osób staje się świadomymi konsumentami, zwracamy uwagę na etykiety i jakość oraz działanie kosmetyków. Maska Biovax Botanic w składzie ma:

  • Baicapil TM zgodny ze standardami certyfikacji COSMOS to naturalny składnik, będący połączeniem trzech roślin: tarczycy bajkalskiej, kiełków soi i pszenicy, które redukują utratę włosów, stymulują wzrost i zwiększają ich gęstość. Baicapil TM poprawia kondycję komórek mieszków włosowych, a składniki odżywcze w nim zawarte powodują, że mieszki włosów są bardziej aktywne. Pobudzony zostaje rozwój włosów, a faza wzrostu włosa ulega znacznemu wydłużeniu.
  • Ekstrakt z maliny moroszki z certyfikatem COSMOS intensywnie nawilża włosy suche, zniszczone, wymagające regeneracji. Sok arktycznej maliny moroszki wnika głęboko w strukturę włosów, odżywiając je na całej długości. Ekstrakt zawiera witaminy A, E i C, dzięki którym stymuluje odnowę komórkową skóry głowy i przyspiesza wzrost silnych, mocnych i zdrowych włosów.
  • Kompleks oleju i ekstraktu z róży z certyfikatem ECOCERT poprawia krążenie krwi w skórze głowy, łagodzi podrażnienia, wzmacnia cebulki i przyspiesza wzrost włosów.

Dzięki masce Biovax Botanic możecie samemu zrobić kurację w domu, dzięki której włosy będą:

  • gęste mocne włosy, pobudzone do wzrostu
  • wygładzone, nawilżone, naturalnie lśniące włosy
  • wzmocnienie cebulek włosów, redukcja wypadania
Maska Biovax Botanic

Maska Biovax Botanic

Marka proponuje domową saunę, poniżej kilka prostych kroków, które z powodzeniem możecie wykonać w domu, a tym samym zaoszczędzić czas i pieniądze…

Jak przygotować domową saunę dla włosów w 6 prostych krokach?

Krok 1.

Dokładnie umyj włosy ulubionym szamponem. Najlepiej zrób to dwukrotnie.

Krok 2.

Osusz włosy, odciskając nadmiar wody papierowym lub bawełnianym ręcznikiem.

Krok 3.

Wmasuj we włosy intensywnie nawilżającą maskę. W zależności od preferencji, zacznij nakładać masę od skalpu lub okolic uszu.

Krok 4.

Lekko podepnij długie włosy i nałóż foliowy czepek, dołączony do każdej maski BIOVAX.

Krok 5.

Na foliowy czepek nałóż ręcznikowy turban – Termocap BIOVAX, który otuli Twoje włosy i zintensyfikuje działanie maski. Dla jeszcze mocniejszego efektu możesz podgrzać turban tuż przed założeniem.

Krok 6.

Po ok. 40 minutach zdejmij konstrukcję z głowy i spłucz włosy na przemian ciepłą i chłodną wodą. Pozwól im wyschnąć naturalnie.

Podczas zabiegu domowej sauny zapewniana jest doskonała izolacja cieplna, a tym samym wyższa temperatura, która powoduje rozchylenie łusek włosów i lepsze wchłanianie składników odżywczych zawartych w masce. Naprzemienny ciepły i chłodny strumień wody po zabiegu domyka łuski i pozostawia włosy silnie zregenerowane, wzmocnione i miękkie.

artykuł we współpracy z L’ biotica