Ajona Stomaticum to pasta, która istnieje na rynku od 1952 roku i produkowana jest w tej samej recepturze przez rodzinną firmę Dr. Liebe. Świadomość klientów sprawiła, że podczas procesu tworzenia producent przykłada wielką wagę do doboru głównie składników naturalnych. Tymi składnikami są m.in. rumianek, czy 12 olejków eterycznych. Nie zawiera fluoru, konserwantów i barwników, a współczynnik ścieralności wynosi zaledwie RDA 30.

Ajona dzięki swoim składnikom neutralizuje bakterie, które odkładają się na zębach w formie osadu i kamienia. Pamiętajcie, że to one odpowiadają za choroby dziąseł. Rekomendowana jest też do czyszczenia języka. Co ważne pastę może stosować każdy, również kobiety karmiące, czy będące w ciąży.

Dr. Liebe - firma założona w 1866 roku

Dr. Liebe – firma założona w 1866 roku

Pasty Ajona dostępne są w aptekach i drogeriach sieci Natura. Mamy dwie pojemności: 6 ml i 25 ml. Ta mała tubka z łatwością zmieści się do torebki, nawet tej najmniejszej:) Z pewnością zdziwicie się wielkością tubki… już spieszymy z odpowiedzią. Pasta jest koncentratem, a pojemność 25 ml wystarcza zdaniem producenta na 200 myć, co odpowiada 4 tubkom tradycyjnej pasty.

Doskonale współgra ze szczoteczkami elektrycznymi, ponieważ ilość, którą aplikujemy odpowiada główce od zapałki!

Ajona medyczny koncentrat pasty do zębów, dziąseł i języka

Ajona medyczny koncentrat pasty do zębów, dziąseł i języka

Jeśli będziecie pamiętać również o stosowaniu nici dentystycznych po myciu zębów, czy doborze odpowiedniego płynu do płukania jamy ustnej, wówczas Wasze zęby będą w dobrej kondycji.

strona marki to www.ajona.pl

artykuł powstał z marką