SZCZOTECZKA SONICZNA GRUNDIG TB 8030 – NOMINACJA W KONKURSIE INFLUENCER’S TOP

Dwie minuty. Tylko tyle potrzeba, aby za pomocą szczoteczki sonicznej Grundig prawidłowo zadbać o swoje zęby i zdrowy uśmiech.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że najpopularniejsza metoda szczotkowania zębów – ruchemokrężnym – nie jest doskonała. Dobrze radzi sobie z płytką nazębną na gładkich powierzchniach, ale jest znacznie mniej skuteczna w przypadku przestrzeni między zębowych i powierzchni stycznych. Tutaj zpomocą przychodzi szczoteczka soniczna Grundig.

Czyszczenie zębów szczoteczką Grundig odbywa się nie tylko za pomocą ruchów wymiatających, ale również przy pomocy fal dźwiękowych, które rozchodzą się w płynie składającym się z pasty, wody i śliny.

Fale dźwiękowe inicjują proces powstawania mikrobąbelków, które oczyszczają z osadów zęby i dziąsła, uderzając o ichpowierzchnię. Proces jest całkowicie bezpieczny, a ruchy włosia szczoteczki praktycznie niezauważalne – 48 tysięcy drgań na minutę. Fale dźwiękowe również w znacznym stopniu poprawiają mechaniczne usuwanie płytki bakteryjnej, dodatkowo niszcząc struktury ich ściany komórkowej, co uniemożliwia ich kolonizację.

Czas, który poświęcamy na mycie zębów jest równie ważny. Zbyt częste i długie szczotkowanie może doprowadzić do uszkodzeń szkliwa, a nawet podrażniania dziąseł. Za krótki czas szczotkowania powoduje próchnicę.Tutaj również doskonale odnajdzie się szczoteczka Grundig.

 

W codziennym użytku, czasomierz odlicza zalecany 2-minutowy cykl, który zapewnia maksymalną skuteczność i uczucie świeżości. Dodatkowo co 30 sekund czasomierz sugeruje zmianę kwarty szczęki (4 x 30 sekund na każdą stronę), by zapewnić jaknajlepsze rezultaty szczotkowania.