Każda z nas pragnie zachować zdrowy wygląd skóry. Troszczą się o nią również panowie. W związku z tym sięgamy po suplementy diety, żeby dbać o siebie również od środka. Wiele pisze się i mówi na temat kolagenu. Na rynku możemy znaleźć produkty, które zawierają ten składnik. Miło nam poinformować, że do grona nominowanych w Influencer’s Top 2019 dołączyła właśnie marka Noble Medica z produktem Pure Collagen.

Ten innowacyjny suplement diety zamknięty w małej tabletce to najlepsze źródło łatwo przyswajalnych białek kolagenowych. Tabletki zawierają hydrolizowany kolagen z ryb morskich wzbogacony o elastynę, w proporcji takiej jak w ludzkim organizmie, a więc 94% kolagenu i 6% elastyny. Oba białka regularnie stosowane przyczyniają się do regeneracji skóry od wewnątrz. Pomagają odbudować tkankę łączną, która odzyskuje sprężystość, jędrność i właściwe napięcie.

Dodatkowo w każdej tabletce Pure Collagen od Noble Medica możemy znaleźć silne antyoksydanty: witaminy C i E oraz ekstrakt z pestek winogron. Połączenie kolagenu z elastyną widocznie spowalnia proces starzenia się skóry, zapewniając jej jędrność i promienny wygląd niwelując wszelkie niedoskonałości w postaci wyprysków i przebarwień.

Ważny podkreślenia jest fakt, że działa błyskawicznie na stawy, co doceniły osoby starsze i aktywnie ćwiczące.

Noble Medica

Noble Medica

Co odróżnia ten produkt od innych suplementów to fakt, że Pure Collagen zawiera naturalny kolagen z ryb morskich, dorszowatych i
flądrowatych. Ten rodzaj kolagenu uznawany jest za najskuteczniejszy i najbardziej zbliżony swoją formułą do ludzkiego kolagenu, dzięki czemu jego stosowanie przynosi tak rewelacyjne efekty już w pierwszych tygodniach stosowania.

Suplement Pure Collagen polecany jest osobom w każdym wieku, jednak w okolicach 30 roku życia zauważa się już znaczny spadek poziomu naturalnego kolagenu w skórze. To najwyższy czas aby zacząć dbać o swój organizm od wewnątrz. A poza zbawiennym oddziaływaniem na skórę i wpływem na wygląd, właściwości suplementów z kolagenem i elastanem są szerokie. Bardzo dobrze wpływają także na stan stawów oraz kości. Przyjmowanie suplementów z kolagenem rybim pomaga łagodzić bóle związane ze zwyrodnieniami, a także odbudowywać uszkodzenia, do tego przyspiesza on proces gojenia się ran, blizn i rozstępów. Dodatkowo ten suplement pomaga pozbyć się cellulitu, wzmacnia włosy i paznokcie.

artykuł we współpracy z Noble Medica