Seria  pielęgnacyjno – kosmetyczna Fiorile jest wyjątkową serią, która pielęgnuje nasze ciało, dłonie i ręce.  Zgodnie z najnowszymi trendami produkty zawierają wyciągi z ekologicznych roślin. Dodatkowo nie zawierają parabenów ani sztucznych barwników, które mogą uczulać osoby wrażliwe.  Wolne są także od silikonów i innych alergenów. 

Bio seria Fiorile – nominacja w Influencer’s Top.

Dystrybutorem marki w Polsce jest Adrion Trade Polska.

Bio – Kuracja o zapachu talku

Płyn do kąpieli o zapachu talku

Oddaj się ciepłej kąpieli z płynem o zapachu talku. Kremowa formuła zabezpieczy Twoją skórę, sprawi, że będzie miękka i cudownie pachnąca. Zapach i formuła działają odświerzająco na ciało i zmysły. Płyn nie zawiera parabenów, alkoholu, mydła, sztucznych barwinków. 

Pojemność:1000ml

Mydło w płynie o zapachu talku   

Doskonałe do rąk jak i całego ciała, sprawia, że skóra  jest miękka i przyjemna w dotyku. Odświeżająca woń pozostawia miły zapach skóry. Dzięki wyjątkowej formule może być stosowany do wrażliwej skóry. Na długo pozostawia skórę delikatną w dotyku i nawilżoną. 

Pojemność:  500ml

Bio – Kuracja z aloesem

Delikatny płyn do kąpieli z aloesem

Delikatny płyn odżywia i nawilża skórę, sprawia, że jest miękka i przyjemna w dotyku. Odświeżająca woń zielonej herbaty pozostawia miły zapach skóry. Aloes zawarty w formule łagodzi niewielkie podrażnienia skóry. Płyn nie zawiera parabenów, alkoholu, mydła, sztucznych barwinków.

Pojemność: 1000ml

Mydło w płynie z aloesem                                                         

Doskonałe do rąk jak i całego ciała, sprawia, że skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Odświeżająca woń pozostawia miły zapach skóry. Dzięki wyjątkowej formule może być stosowany do wrażliwej skóry.

Pojemność: 500ml

Krem do rąk z aloesem

Kremowa i delikatna formuła nadaje miękki i aksamitny efekt. Dojrzały aloes przynosi optymalną ochronę. Dzięki wyjątkowej formule szybko się wchłania, przynosi chwilę przyjemnego samopoczucia.

Pojemność:  75ml

Bio – Kuracja z wyciągiem owocem granatu

Regenerujący płyn do kąpieli z wyciągiem z owocu granatu

Granat odżywia i nawilża skórę, sprawia, że jest miękka i przyjemna w dotyku. Odświeżająca woń pozostawia miły zapach skóry. Dzięki wyjątkowej formule może być stosowany do wrażliwej skóry. Płyn nie zawiera parabenów, alkoholu, mydła, sztucznych barwinków. 

Pojemność: 1000ml

Regenerujące mydło w płynie z wyciągiem z granatu                                                 

Doskonałe do rąk jak i całego ciała, sprawia, że skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Odświeżająca woń pozostawia miły zapach skóry. Dzięki wyjątkowej formule może być stosowany do wrażliwej skóry.

Pojemność:  500ml

Regenerujący krem do rąk z wyciągiem z granatu                                                       

Odżywia chroni i zabezpiecza skórę dłoni przed wyschnięciem o właściwościach anti-ageing. Antyoksydanty zabezpieczają przed działaniem czynników zewnętrznych i uczestniczą w odbudowie komórek. Dzięki wyjątkowej formule szybko się wchłania, przynosi chwilę przyjemnego samopoczucia. 

Pojemność:  75ml

Spray wydłużający trwałość lakieru na paznokciach

Profesjonalny spray do lakieru na paznokciach, przyspieszający wysychanie lakieru. 

Silikonowa formuła chroni lakier, tworzy niewidzialną barierę anty-odpryskową, zwiększa połysk i wydłuża czas trwałości lakieru na paznokciach.

Sposób użycia: po aplikacji lakierem, odczekać kilka minut, wstrząsnąć dobrze i spryskać lakier na paznokciach z odległości ok 15cm.

Pojemność: 200ml