porcja dobra

Porcja Dobra to polska marka z fajnym przekazem, nominowana w Plebiscycie Influencer’s Top 2019 z dwoma produktami: kulkami owocowo- orzechowymi oraz kostką z niespodzianką.

Warto podkreślić, że założyciele marki Porcja Dobra należą do grona osób prowadzących zdrowy styl życia. Dla nich troska o dobro nas i naszych dzieci jest kwestią kluczową. Właściciele firmy podpisują się oburącz pod ideą dzielenia się dobrem. Jak mówią; „dzielimy się dobrem poprzez nasze produkty, a poprzez dokładane do produktów“dobrokarty” zachęcamy innych do dzielenia się dobrem i pozytywnymi emocjami”

Celem twórców marki było stworzenie linii pysznych, zdrowych, wysokoenergetycznych smakołyków, które nie będą rujnowały kieszeni konsumentów, a co ważne zgodnych ze światowym trendem pn. „czysta etykieta”

A cóż to takiego?

W skrócie „czysta etykieta” to – bardzo konkretna i przejrzysta deklaracja producenta nt. składu produktu, w której świadomie rezygnuje się ze sztucznych barwników, środków konserwujących czy wzmacniających smak, np. glutaminianu sodu lub innych tzw. “ulepszaczy”.

Czy wiecie, że na europejskim rynku rozróżniane jest przeszło 300 substancji zawierających tzw E.

Skoro zrezygnowano z wielu powszechnie stosowanych dodatków czym zatem je zastąpić ?

Tu producentom pomaga natura: barwniki naturalne, dodatki słodzące – pozyskiwane są najczęściej z owoców. Aromaty uzyskuje się z drożdży, a ocet naturalny świetnie zastępuje konserwanty. Dużą rolę odgrywają również wyciągi z owoców i warzyw, np. błonnik roślinny. To wszystko pozwala na uzyskanie zdrowych i wartościowych produktów.

Pierwszym nominowanym produktem marki Porcja Dobra są kulki owocowo- orzechowe

Porcja Dobra

Porcja Dobra

Kulki od Porcji Dobra to pierwsza zdrowa bombonierka na polskim rynku. Opakowanie zawiera 12 kulek w 3 smakach. Te niepozorne, małe kulki to prawdziwa bomba energetyczna i samo zdrowie. Dodadzą siły i mocy wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz. Mają w sobie wszystko to, czego poszukują klienci, którym zależy na zdrowym odżywianiu. Przede wszystkim ich głównym atutem jest czysty skład, bardzo krótka i jasna etykieta – tak na prawdę tylko owoce, orzechy i nic więcej! Są bez dodatku cukru i nie zawierają żadnych “ulepszaczy”.

W środku poza pysznymi słodyczami znajduje się dobrokarta – mała karteczka z wesołym obrazkiem i pozytywnym przekazem. Jest przeznaczona do dzielenia się, wywołuje uśmiech na twarzy i pozytywne emocje. Kulki Porcja Dobra to świetna alternatywa dla tradycyjnych cukierków. Pyszne i jednocześnie zdrowe słodycze – doskonale pasują do kawy czy herbaty. Są też idealne jako deser lub prezent, dzięki pięknemu i oryginalnemu opakowaniu. Słodycze stworzone przez naturę zasługują by się nimi dzielić.

 

porcja dobra

artykuł powstał we współpracy z PORCJA DOBRA