Problem ze znalezieniem zdrowych słodyczy dla dzieci został rozwiązany. Marka Porcja Dobra nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2019 przedstawia absolutną nowość – Kostka z niespodzianką – bajecznie kolorowe pudełko, po które maluchom same wyciągają się ręce.

Na Kostkę z niespodzianką, nieduże, kolorowe i poręczne pudełko, składają się trzy, pożądane nie tylko przez dzieci rzeczy. Jest coś dla ciała czyli łakocie – krążki, zrobione wyłącznie z naturalnych składników (o smaku daktylowo-orzechowym, morelowo-orzechowym lub owocowym z cynamonem), albo listki przypominające żelki, ale stworzone wyłącznie na bazie owoców (jabłkowo-śliwkowe, jabłkowo-jeżynowe, jabłkowo-truskawkowe).

Porcja Dobra

Porcja Dobra

W pudełku dzieci znajdą też coś, co rozwija umysł – kreatywne zabawki wykonane z bezpiecznych materiałów, działające na wyobraźnię i poprawiające motorykę. Wreszcie Kostka to także coś od serca czyli Dobrokarta. Zamieszczony na niej żartobliwy obrazek i pozytywny przekaz, np.: „Kiedy Ty się uśmiechasz – Cały świat wygląda radośnie!”, ma po prostu poprawić humor i dodać wiary we własne siły. Dobrokarty można kolekcjonować albo podarować komuś bliskiemu. Naturalne słodycze nie bez przyczyny promowane są więc hasłem: „Dzielimy się dobrem”.

Każdy rodzic chce karmić swoje pociechy wyłącznie tym, co najlepsze. Doskonale wiedzą o tym producenci wprowadzając do sprzedaży produkty wysokiej jakości. Smakołyki w Kostce od Porcji Dobra są w 100% naturalne. Owoce użyte do produkcji przekąsek są uprawiane metodami tradycyjnymi na ekologicznie czystych terenach, a potem suszone w niskiej temperaturze, co pozwala na zachowanie zawartych w nich cennych wartości odżywczych. Użyte składniki tworzą wyjątkowe kompozycje, o szczególnych właściwościach zdrowotnych. Dlatego warto wypróbować wszystkich smaków.

Odwieczny konflikt interesów pojawiający się, gdy rodzice z dziećmi stają przed półką ze słodyczami, nie jest już więcej problemem. Kostka z niespodzianką to niezastąpiony „pomocnik” rodziców w rozwijaniu nawyku zdrowego odżywiania u maluchów.

artykuł powstał we współpracy z Porcja Dobra