Świadomość zdrowego odżywiania i stylu życia nie jest nam obca, a idea zero waste coraz bliższa. W plebiscycie Influencer’s Top 2019 znalazły się najlepsze produkty na rynku. Na tej podstawie nominowaliśmy system uzdatniania wody J.SHMIDT 500. To połączenie zaawansowanego procesu filtracji, występującego w filtrach podzlewozmywakowych z elegancją i mobilnością dzbanka filtrującego wodę. Skutecznie usuwa z wody wodociągowej wszelkie zanieczyszczenia, takie jak: ołów, metale ciężkie oraz toksyny.

Praca systemu uzdatniania wody J.SHMIDT 500 jest kontrolowana mikroprocesorem, a znajdująca się w pokrywce mikropompa jest zasilana wytrzymałą baterią. Produkt ten wyróżniają nowatorskie rozwiązania opatentowane przez AQUAPHOR, opracowane wyłącznie dla tego produktu:

– opatentowany system wysokociśnieniowej filtracji;
– jedyny na świecie materiał filtrujący, zawierający włókno Aqualen;
– membrana kapilarna, która skutecznie zatrzymuje bakterie i ich formy przetrwalnikowe (cysty);
– mikroprocesor sterujący procesem filtracji oraz wskaźnikami żywotności baterii i zużycia wkładu filtrującego;
– energooszczędna praca i wydajna bateria;
– specjalistyczna mikropompa posiadająca zabezpieczenie mikrobiologicznie;
– ładowanie akumulatora poprzez uniwersalne gniazdo USB

System J.SHMIDT 500 jest wykonany z odpornych na stłuczenie materiałów, przeznaczonych do kontaktu z żywnością, pozbawionych szkodliwego BPA. W skład zestawu wchodzi: mobilny system uzdatniania wody J.SHMIDT, przewód oraz jeden wymienny wkład filtrujący JS 500.

Inteligentna filtracja wody, mobilna jak Ty:

Połączenie zaawansowanych technologii AQUAPHOR w tradycyjnym dzbanku filtrującym. Dzięki mikrofiltracji zapewnia on 100% ochronę przed bakteriami i cystami oraz oczyszczenie wody z substancji chemicznych. Specjalnie dobrany materiał filtrujący usuwa wszystkie toksyczne zanieczyszczenia.

Pij bezpieczną, czystą i smaczną wodę z kranu, gdziekolwiek jesteś!

J.SHMIDT 500 doskonale sprawdza się w każdej sytuacji:

Wynajmowane mieszkanie:

Spełnia najwyższe wymagania najemców, którzy chcą uniknąć instalowania skomplikowanego systemu podzlewozmywakowego w wynajętym mieszkaniu.

Praca:

Nawet w niewielkiej przestrzeni biurowej, możesz mieć pod ręką wodę pitną najwyższej jakości.

Podróże:

Osobom często podróżującym zapewnia w każdych warunkach komfort korzystania z krystalicznie czystej wody pozbawionej bakterii do picia oraz mycia. Służy niezawodnie podczas wycieczek samochodowych i pikników.

Ochrona zdrowia:

Chroni niemowlęta i wrażliwe osoby dorosłe przed alergenami zawartymi w wodzie. Niezawodna pomoc w utrzymaniu wysokich standardów żywienia i zdrowego stylu życia.

Co ważne:)

Specjalna membrana mikrofiltracyjna posiada pory 10 razy mniejsze niż najmniejsza bakteria.Zamiast granulowanego węgla używanego w standardowych wkładach filtrujących, we wkładzie JS 500 znajduje się aktywowana mieszanka filtrująca, zawierająca włókno Aqualen. Dzięki czemu filtr trwale usuwa wszystkie szkodliwe substancje, w tym chlor, ołów oraz inne metale ciężkie, toksyny, farmaceutyki i hormony.
Aby umożliwić proces wysokociśnieniowej mikrofiltracji i kontrolowany przepływ wody przez blok uzdatniający, J.SHMIDT 500 wykorzystuje mikroprocesor, który steruje mikropompą.

Wskaźnik LED na pokrywce dzbanka przypomina o wymianie wkładu filtrującego, informuje o stanie baterii oraz statusie urządzenia.

 

Usuwane zanieczyszczenia

System uzdatniania wody J.SHMIDT 500 redukuje wszystkie zanieczyszczenia powszechnie występujące w wodzie wodociągowej.

Zanieczyszczenia: piasek, muł, rdza, chlor, metale ciężkie, w tym ołów, miedź i rtęć, związki organiczne takie jak pestycydy, fenole i pozostałości leków.
Twardość: zmniejsza nadmierną twardość. Dzbanek z wkładem JS 500 zalecany jest do stosowania z wodą o średnim stopniu twardości.
Dodatkowo100% ochrona przed bakteriami.

artykuł powstał we współpracy z AQUAPHOR