Mówi się, że skarpetki to najbardziej niechciany prezent pod choinkę, na dzień chłopaka i wszelkie inne okazje. Mówi się, że skarpetki to banał, nic nadzwyczajnego; że nie jest to coś, co pragnie się mieć, ale coś, co jest konieczne i mieć po prostu trzeba. No właśnie – mówi się, a raczej mówiło. Tak było kiedyś, ale na szczęście czasy się zmieniają. Żyjemy w XXI wieku i skarpetki u mężczyzn nie są już tylko elementem garderoby, ale sposobem na zdrowe nogi i zdrowie całego ciała.

 

Skarpety Veera to coś więcej niż tradycyjne skarpety

Skarpety Veera tylko na pierwszy rzut oka mogą wyglądać jak zwykłe skarpetki, ale to coś więcej niż ten obowiązkowy element garderoby. To produkt dla każdego mężczyzny żyjącego w XXI wieku, który chce zadbać o swoje zdrowie i wie, że jest to ważne. Czym różnią się skarpety Veera od zwykłych? To przede wszystkim skarpety kompresyjne, czyli takie, które posiadają stopniowany ucisk. Ucisk ten poprawia krążenie w nogach i zapobiega pojawieniu się żylaków. Dodatkowo, noszenie skarpet ze stopniowanym uciskiem, przynosi ulgę zmęczonym nogom, zapobiega poczuciu ciężkości i opuchnięciom. To wszystko w trosce o zdrowie nóg i całego ciała. Taka też jest myśl przewodnia marki Veera, w której ofercie znajdują się rajstopy, pończochy i podkolanówki ze stopniowanym uciskiem. To produkty na miarę XXI wieku, które dbają o zdrowie i piękno nóg.

Veera. For Man

Veera. For Man

 

Komfort, jakość, elegancja

Wielu mężczyzn, jak i kobiet błędnie twierdzi, że produkty, które leczą nie mogą wyglądać dobrze. Zazwyczaj medyczne produkty traktuje się jako przeznaczone dla starszych ludzi. Marka Veera opracowała rajstopy, pończochy, podkolanówki i skarpety, które wyglądają bardzo elegancko. Jak wspomnieliśmy w akapicie powyżej, skarpety (i inne produkty Veera również) tylko na pierwszy rzut oka wyglądają jak tradycyjne, ale takie nie są. Skarpety Veera są bardzo eleganckie. Można je nosić zarówno do garnituru i innych wyjściowych stylizacji, jak i na co dzień, do bardziej luźniejszych zestawów. Skarpety są bardzo trwałe, a dzięki poprawie krążenia, ich noszenie jest niezwykle komfortowe. Dodatkowo posiadają jony srebra dla poczucia świeżości i higieny. Nosząc skarpety Veera nie tylko wygląda się dobrze i czuje się komfortowo, wtedy przede wszystkim dba się o zdrowie nóg, a zdrowie jest przecież najważniejsze.

 

Panowie też powinni dbać o zdrowie!

Zazwyczaj to kobiety przykuwają większą uwagę do dbania o swoje zdrowie. Na szczęście cały czas to się zmienia i obecnie, w XXI wieku, również Panowie zwracają na to uwagę. To słuszna i rozsądna decyzja. Statystyki pokazują, że aż 43% mężczyzn cierpi na żylaki i boryka się ze zmęczeniem nóg, uczuciem ciężkości, bólem, opuchnięciami. Te niekomfortowe dolegliwości mogą właśnie doprowadzić do żylaków. Dlatego tak ważne jest dbanie o zdrowie, a w przypadku dbania o zdrowie nóg skuteczna jest profilaktyka przeciwżylakowa. Właśnie w tym celu została stworzona specjalna linia dla mężczyzn Veera For Man ze skarpetami uciskowymi, zapobiegającymi pojawieniu się żylaków. W tej linii znajdują się skarpety Skin Life 70 den i skarpety Travel 140 den.

 Jako marka Veera zachęcamy Panów do dbania o zdrowie nóg i nie lekceważenia dolegliwości, które mogą być przyczyną żylaków. To np. zmęczenie nóg, ból, ciężkość czy opuchnięcia. Skarpety Veera For Man zostały stworzone właśnie po to, aby zapobiegać żylakom i zapewniać komfort w ciągu dnia!

 

Veera. For Man

Veera. For Man

 

Artykuł powstał we współpracy z marką Veera

www.veera.pl

https://www.instagram.com/veera_pieknenogi/

https://www.facebook.com/pieknenogi/