Baziółka to polska marka ze szwedzkim doświadczeniem, która zajmuje się hydroponiczną uprawą świeżych ziół. Taka uprawa to oszczędność wody, brak jakichkolwiek pestycydów oraz wyłącznie biologiczna ochrona roślin. Dlatego zioła trafiające do domów są zdrowe i wolne od chemicznych dodatków. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020 z ziołami doniczkowymi BIO: mięta, pietruszka.

Bio zioła Baziółka zostały zaprezentowane na warsztatach kulinarnych z Agnieszką Kaczorowską, które odbyły się 31 stycznia, a których organizatorem był portal Allaboutlife.pl. Zioła te są w 100% ekologiczne i uprawiane na naturalnym wolnym od środków chemicznych podłożu. Przy ich pielęgnacji wykorzystywane są jedynie naturalne nawozy, a ochronę przed szkodnikami zapewniają pożyteczne owady.

 

Baziółka po raz kolejny w Influencer's Top 2020

Baziółka po raz kolejny w Influencer’s Top 2020

 

 

 

Warto podkreślić u marki:

Naturalną jakość

Marka nieustannie dba, aby dostarczane zioła były świeże, zielone, bogate w wartości odżywcze, bez dodatku pestycydów i chemii. Zioła uprawiane są w warunkach zbliżonych do naturalnych. Dzięki temu ich uprawy przechodzą wszelkie kontrole bez najmniejszego problemu i mogą po nie sięgać najmłodsi smakosze.

Różnorodność

Przez okrągły rok uprawia ponad 20 różnych ziół. Oferuje zioła doniczkowe, mikro liście oraz zioła cięte w różnych gramaturach tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

artykuł we współpracy z Baziółka