OryginalnySok – marka, którą poznaliśmy niemal 2 lata temu. Od razu zachwyciła swoimi nietuzinkowymi produktami naszą redakcję oraz uczestników wielu spotkań i warsztatów kulinarnych. Laureat pierwszej edycji Plebiscytu Influencer’s TOP 2019 w kategorii soki NFC.

Dziś OryginalnySok wraca do nas ze swoimi kolejnymi produktami oraz nowym brandem OryginalnaSpiżarnia. Jesteście ciekawi ?Jak sam mówiąNie dodajemy niczego nie występującego naturalnie w przyrodzie. Dlatego naturalny sok jest pozyskiwany wyłącznie z owoców, dzięki czemu uzyskujemy to co najlepsze z natury”.

Nas to przekonuje. Poznajcie nominacje w 3 Edycji Plebiscytu Influencer’s TOP2020.

 Mus śliwka – jabłko – banan od OryginalnySok
Zdrowa, naturalna, owocowa przekąska dla najmłodszych. OryginalnySok w swoim portfolio posiada kategorie produktów dedykowaną dla dzieci. W specjalnym opakowaniu typu doypack, które ze względu na swoją strukturę oraz bezpieczny korek (korek jest na tyle duży by dziecko nie mogło swobodnie go połknąć. Gdyby jednak mimo usilnych prób do tego doszło, producent przewidział to stosując system otworków pozwalających oddychać dziecku) idealnie sprawdzi się m.in. w szkole OryginalnySok oferuje 100% naturalne musy. W składzie tego produktu mamy tylko i wyłącznie owoce w różnej postaci zarówno jako puree ale również przeciery. W musie nie znajdziemy żadnych barwników oraz cukrów.

 

Smoothie spirulina – pomarańcza – jabłko – kiwi – banan od OryginalnySok

Według WHO powinniśmy codziennie spożywać 5 porcji owoców i warzyw. WHO zaleca aby jedną z tych porcji był sok lub smoothie. Smoothie spokojnie może stanowić jedną pełnowartościową przekąskę w naszej codziennej diecie, która nie wymaga poświęcenia czasu na jej przygotowanie. OryginalnySok w swojej ofercie produktów typu smoothie skupił się na znalezieniu odpowiednich oryginalnych wyróżników, które podkreślą wysoką jakość produktu oraz niesamowity smak. Smoothie ze spiruliną, a więc algą morską która składa się w 60% z białka w połączeniu z kiwi, pomarańczą, jabłkiem oraz bananem znakomicie sprawdzi się również w diecie oczyszczającej nasz organizm.

 

OryginalnaSpiżarnia z przetworami owocowymi.
Malina

OryginalnySok prezentuje nową markę swoich produktów. W lutym 2020 firma zdecydowała się poszerzyć swoją działalność, czego efektem jest stworzenie nowej marki o nazwie OryginalnaSpiżarnia. Ta marka będzie charakteryzowała się domowymi produktami, które jakością, smakiem oraz estetyką przypominają nam produkty które spożywaliśmy w dzieciństwie wprost ze spiżarni naszych babć.
Firma korzystając m.in. z własnych upraw owoców zdecydowała się rozpocząć działalność Oryginalnej Spiżarni od serii produktów typu dżem z jednym wyjątkiem w składzie nie znajdziemy cukru. Przetwory które oferuje firma to m.in. smak malinowy (na 100 gram produktu zużyto 100 gram malin) słodzony zagęszczonym sokiem z winogron i zakwaszony sokiem z cytryny. Produkt jest zdrową, naturalną alternatywą dla klasycznych dżemów.

 

 

Artykuł powstał we współpracy z markami OryginalnySok oraz OryginalnaSpiżarnia