Butelka filtrująca AQUAPHOR City usuwa chlor, metale ciężkie, alergeny, poprawia smak i zapach wody i właśnie została nominowana w wiosennej edycji Influencer’s Top 2021.

Przykuwający wzrok atrakcyjny design butelki Aquaphor City sprawia, że można z niej korzystać w dowolnych okolicznościach – zarówno podczas uprawiania sportu, jak i spaceru po mieście, w szkole, w biurze czy w samolocie. Uniwersalna pojemność 0.5l zapewnia optymalną ilość płynu na kilka godzin, nie dokładając przy tym dodatkowego ciężaru.

Butelka jest bardzo lekka, można ją mieć zawsze pod ręką i w każdej chwili zaspokoić pragnienie. Dzięki niej zaoszczędzisz na zakupach wody podczas podróży lotniczych i długich transferów.

Aksamitna powierzchnia butelki  dodatkowo ułatwia wygodę użytkowania – zapobiega wysuwaniu się z rąk. Trzyma się dłoni stabilnie, nawet  bez zdejmowania rękawiczek. Specjalna zaślepka ochronna dodatkowo zapobiega rozlewaniu się wody podczas podróży.

Butelka filtrująca Aquaphor City

Sposób na wygodną aktywność

Optymalna i wygodna pojemność  500 ml  jest idealna do utrzymania równowagi i odpowiedniego nawodnienia organizmu  podczas ruchu. Butelka filtrująca AQUAPHOR City jest też  łatwa w czyszczeniu i sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

Odporna obudowa

Materiał, z którego wytworzona jest butelka Aquaphor City to odporny na uderzenia Tritan ™ . To najnowszej generacji szkło organiczne, całkowicie bezpieczne, nietłukące i odporne na upadki. Tritan  jest wykorzystywany do produkcji pojemników do przechowywania żywności i butelek dla niemowląt. Nie zawiera bisfenolu A (BPA).

Butelka wielokrotnego użytku na wodę przefiltrowaną jest bezpiecznym i zrównoważonym rozwiązaniem na redukcję plastiku. Każdy litr wody poza domem to Twój osobisty wkład w zmniejszenie obciążenia środowiska w plastikowe butelki. Bądź EKO.

artykuł we współpracy z marką Aquaphor