warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne poprowadziła super mama – Katarzyna Błażejewska – Stuhr. Celem warsztatów jest pokazanie i utrwalenie dobrych wzorców żywieniowych.

Zdrowe żywienie rodziny w praktyce

Nie potrafisz planować i przygotowywać zdrowych codziennych posiłków dla siebie i swojej rodziny? Masz problem z doborem produktów?  Jesteś zapracowana, zaaferowana dwójką dzieci, szkołą, zakupami, gotowaniem a przygotowywanie zdrowych posiłków bierze w łeb? Albo spędzasz w kuchni zbyt  wiele godzin?

Warsztaty mają za zadanie pokazać kobietom praktyczne wzorce i kształtować zdrowe nawyki żywieniowe w rodzinie. Pomogą zorganizować przygotowanie posiłków na co dzień, do pracy, do szkoły, niedzielny obiad czy przyjęcie rodzinne oraz zaplanować zakupy. Na zajęciach poznasz  proste i szybkie przepisy, pomysły na wspólne obiady, szybkie posiłki między zajęciami swoimi i rodziny, pomysły na drugie śniadanie oraz przekąski w pracy. Dowiesz się jak modyfikować potrawy tak, aby były w pełni odżywcze, bez konieczności gotowania kilku oddzielnych dań dla każdego. Nauczycie się co jest ważne w jadłospisie dzieci i jak dostosować dorosłe potrawy do dziecięcych zaleceń żywieniowych oraz jak wprowadzać do diety zdrowe koktajle.

Warsztaty kulinarne – o prowadzącej

Katarzyna Błażejewska- Stuhr–  dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Od lat związana z warszawskim convivium Slow Food. Wyznaje zasadę, że jedzenie powinno stanowić źródło zdrowia oraz przyjemności. Swoim pacjentom proponuje diety oparte na produktach sezonowych, lokalnych i naturalnych. Autorka wielu książek m.in ”Odżywienie dzieci mądre i zdrowe” ,bestsellerów  ”Jak zamieszać w swoim życiu czyli KOKTAJLE dla zdrowia i urody”, „Uczta dla dwojga” czy „Adios kilogramos”. Prywatnie mama dwójki synów, żona aktora Macieja Stuhra.

Data: sobota, 11 marca 2017, godz. 17.00

Miejsce:  Studio Kulinarne Małe Przyjemności, ul. Dzielna 15, Warszawa

Organizator: AllAboutLife

Partnerzy:

                        

Patronat:

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia foto i video relacji. Już niebawem na łamach serwisu wraz z wyjątkowymi przepisami autorstwa Katarzyny Błażejewskiej Stuhr.