W serwisie YouTube pojawiły się pierwsze odcinki nowego internetowego talk-show – „Moje Dwie Natury”. Prowadzącą program jest Anna Gacek, prezenterka Programu Trzeciego Polskiego Radia, a gośćmi najpopularniejsze Polki. Widzowie odkrywają dwa, odmienne oblicza znanych celebrytek, piosenkarek, sportsmenek, aktorek i blogerek.

Pierwszy odcinek nowego talk-show online „Moje Dwie Natury” pojawił się w serwisie YouTube w połowie lutego. Gościem programu była piosenkarka i autorka tekstów Katarzyna Nosowska.

Jaką wokalistką jest naprawdę? Jaki był jej pierwszy grzech? Co najdziwniejszego przytrafiło się jej na scenie? Widzowie wspólnie z Anną Gacek, prowadzącą, mogli odkryć dwie natury i największe tajemnice jednej z największych gwiazd polskiego rocka.

 

W kolejnych odcinkach Anna Gacek rozmawiała z Zuzanną Borucką („Banshee”), znaną blogerką, której kanał na YT obserwuje już ponad milion widzów; Karoliną Kowalkiewicz, zawodniczką mieszanych sztuk walki, pierwszą mistrzynią KSW i pretendentką do pasa UFC – największej federacji MMA na świecie; oraz Marią Sadowską, piosenkarką jazzową, jurorką popularnego talent show, reżyserką filmową.

Każdy z odcinków podzielony jest na dwie części: białą i czarną, które różnią się od siebie tematycznie i odkrywają podwójną naturę bohaterki każdego odcinka.

Każda osobowość ma jasną i czarną stronę, które różnią się od siebie tak, jak różni się kawa z mlekiem od mocnej czarnej. Sztuką jest łączenie najlepszych cech obu tych stron, tak aby powstała najlepsza mieszanka.

Po serii pytań prowadzącej zadawane są również pytania od internautów. Gościem kolejnego odcinka będzie Anna Skura, znana blogerka modowa.

Pomysłodawcą programu jest firma Tchibo, wszystkie dotychczasowe wywiady można obejrzeć na stronie www.mojedwienatury.pl oraz na kanale YouTube Tchibo Polska.