O pastach do zębów wiemy prawie wszystko. Ich producenci przekonują nas co rusz o nowych formułach i składnikach. Na polski rynek dotarła nowość, którą testujemy w redakcji od miesiąca.

To seria past marki Himalaya Herbals. My już ją polubiłyśmy, a teraz przedstawiamy Wam nasze spostrzeżenia. Zastosowana została w niej ziołowa formuła, która oparta jest na naturalnych, w 100% roślinnych i starannie wyselekcjonowanych składnikach, które zapewniają długą ochronę. Nie zawierająca Fluoru i  w 100% wegetariańska formuła czyści zęby, redukuje płytkę nazębną, rozjaśnia zęby i wyśmienicie smakuje. Dzięki zawartości wyciągu z rośliny Miswak pasty pomagają zapobiegać krwawieniu dziąseł i zapewniają ich ochronę. I co ważne- nie zawierają parabenów!

Marka nas super zaskoczyła jakością i naturalnymi składnikami, poniżej przedstawiamy całą gamę produktów w serii.

Poniżej pełna gama produktów

Himalaya Dental Cream

Pasta do zębów Himalaya z naturalnym fluorem. Rewelacyjna formuła ziołowa. Skutecznie oczyszcza i chroni zęby przed paradontozą i próchnicą. Polecana jest szczególnie osobom uskarżającym się na obrzęk lub krwawienie dziąseł, nadwrażliwość zębów, nieświeży oddech. Neem (miodła indyjska) i owoc granatu wpływają korzystnie na funkcjonowanie dziąseł eliminując bakterie i stany zapalne.

Ziołowa pasta do zębów Complete Care

Ziołowa pasta do zębów Complete Care, która zadba o to, by Twoje dziąsła pozostały zdrowe i odporne. Formuła Gum Expert z ekstraktami z drzewa arakowego, neem i granatu, zapobiega stanom zapalnym, redukuje krwawienie oraz chroni Twoje dziąsła. Ekspert w pielęgnacji dziąseł.

Ziołowa pasta do zębów Sparkly White

Ziołowa pasta do zębów Sparkly White to przełomowa formuła bazująca na TECHNOLOGII ENZYMÓW ROŚLINNYCH z papai i ananasa. Usuwa plamy na powierzchni zębów w 2 tygodnie. Bez użycia żadnych chemicznych wybielaczy pozostawi Twoje zęby bielsze i lśniące. Ekstrakt z drzewa arakowego oraz innych naturalnych składników zawartych w tej paście pomagają w redukcji krwawienia i stanów zapalnych dziąseł. Ekspert w pielęgnacji dziąseł.

Ziołowa pasta do zębów Sensi-Relief

Ziołowa pasta do zębów Sensi-Relief, bazuje na technologii ZAAWANSOWANEJ FITO PROTEKCJI. Ekstrakty ze szpinaku i skorupek migdałów zapewniają szybką ulgę od nadwrażliwości. Drzewo arakowe, oraz inne naturalne składniki pomagają zredukować krwawienie przez co dziąsła pozostają zdrowe i chronione. Ekspert w pielęgnacji dziąseł.

Ziołowa pasta do zębów Mint Fresh

Ziołowa pasta do zębów Mint Fresh zawiera odświeżającą miętę oraz indyjski koper, które zapobiegają nieświeżemu oddechowi i zapewniają długotrwałą świeżość. Ekstrakty z drzewa arakowego oraz inne naturalne środki czyszczące zadbają o to, by Twoje dziąsła były zdrowe i odporne na podrażnienia oraz stany zapalne. Ekspert w pielęgnacji dziąseł.