Identyczne stylizacje mamy i dziecka to modny ostatnio trend, ale także niezwykła zabawa dla maluchów, które mają okazję upodobnić się do swoich rodziców i poczuć się wyjątkowo.

Ten sam styl

Dzieci uwielbiają naśladować swoich rodziców. Pasująca stylizacja jest idealnym sposobem, aby nasza pociecha poczuła się jak mama lub tata. Założenie wersji mini kurtki mamy jest dla dziecka świetna zabawą i czymś co w prosty sposób może zacieśnić rodzinne więzy. Jest to też dobry sposób na udany rodzinny spacer wiosną.

Nowa kurtka Mozaika od Miapka Design

Miapka Design, polska marka odzieżowa, słynąca z opatentowanych kurteczek z krokiem, w najnowszej kolekcji pokazała identyczne kurtki dla mamy i dziecka. Model Mozaika ma wyjątkowy, kolorowy design, dzięki któremu wyróżnimy się z tłumu. Kurtki są pikowane i bardzo lekkie. Dodatkowo wersja dla dziecka zawiera element kroczny, który podobnie jak rękawy możemy regulować. Duże kaptury w obu wersjach, dokładnie otulą głowę dziecka i mamy i osłonią przed wiatrem.

Kurteczki z patentem

Marka Miapka Design stworzyła innowacyjne rozwiązanie, które pomoże pozostać kurteczce na swoim miejscu. Autorski pomysł i opatentowany wzór – zastosowany element kroczny, to gwarancja komfortu: kurteczka nie podciąga się, nie odsłania plecków, niezależnie od tego w jakiej pozycji jest nasze dziecko, mając przy tym pełną swobodę ruchów. Miapkowe kurteczki cechuje wysoka jakość wykonania, dobry design oraz funkcjonalność. Produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Kurtka Mama Mozaika, cena: 249 zł

Pikowana kurteczka z patentem, Mozaika, cena: 175 -185 zł

Miapka Design to marka obecna na rynku od listopada 2015 roku, stworzona z myślą o najmłodszych, których wygoda jest dla mam bardzo ważna. Autorski pomysł i opatentowany wzór – zastosowany element kroczny to gwarancja komfortu: kurteczka nie podciąga się, nie odsłania plecków, niezależnie od tego w jakiej pozycji jest nasze dziecko, mając przy tym pełną swobodę ruchów. Miapkowe kurteczki cechuje wysoka jakość wykonania, dobry design oraz funkcjonalność. Produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Miapkowe kurteczki z elementem krocznym to zastrzeżony wzór przemysłowy poświadczony Świadectwem Rejestracji z Urzędu Patentowego RP. Dzianina z certyfikatem TEKSTYLIA GODNE ZAUFANIA OEKO-TEX 100 oraz BEZPIECZNY DLA DZIECKA.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.miapka.pl