Jeśli znacie i lubicie torebki O bag mamy dla Was najnowszy hit, który wkrótce zawładnie Waszymi sercami i… szafą! Już za chwilę swoją premierę w Polsce będzie mieć włoska marka JU’STO Emanuele Magenty, twórcy projektów O bag, oferująca wyjątkowe torebki z unikalnego tworzywa EVA. Brzmi znajomo? Być może, ale gwarantujemy, że będziecie zaskoczone wzornictwem, bogactwem dodatków i przede wszystkim nieporównywalnie wysoką jakością JU’STO!

Po odejściu z zespołu Obag  główny projektant marki, Emanuele Magenta postanowił pójść o krok dalej i stworzyć nową, innowacyjna markę dla wszystkich kobiet, zachowując najwyższe standardy  z początków produkcji Obag, nadając im jednak unikalny, innowacyjny charakter.  Cały świat zakochał się w JU’STO– tylko w ciągu ostatniego roku powstały sklepy w Japonii, Tokio, Osace, Francji, Włoszech  oraz innych zakątkach świata. Teraz czas na Polskę!

JU’STO to marka oferująca modułowe torebki, do których każda z nas może według własnego gustu i stylu dobierać uchwyty, paski i organizery tworząc swój unikalny, indywidualny model! Bo moda to nie projektanci, wybiegi, i błysk fleszy- modę tworzy każda z nas!

Nazwa JU’STO wywodzi się od słowa „giusto” – czyli popularnego włoskiego potwierdzenia porównywanego do angielskiego „ok” i ”correct”. Perfect! Takie właśnie są torebki JU’STO– nie tylko dzięki perfekcyjnemu wykonaniu ale również dlatego, że dają nam wręcz nieskończone możliwości samodzielnego komponowania.

e, wieczorne wyjście? Dodaj do J-HOOP łańcuszek i stonowaną klapkę a błyskawicznie przemieni się w  stylowy dodatek na każdą imprezę. Sprawdź koniecznie jak bogata jest oferta dodatków do J-HOOP– na pewno spośród nich wybierzesz takie, które pozwolą Ci stworzyć torebkę idealną!

 

Torebek i akcesoriów JU’STO szukajcie w sklepie internetowym justostore.pl oraz już pod koniec kwietnia w Warszawie, w Galerii Mokotów na firmowej wyspie JU’STO!