Instagram to w tej chwili nie tylko dla nas kopalnia inspiracji. Tam pojawiają się kosmetyczne nowości z całego świata i to tam gwiazdy pokazują zdjęcia ze swojego życia. Kilkanaście dni temu furorę zrobiło zdjęcie Roberta Lewandowskiego, który pokazał nowo narodzoną córeczkę Klarę. Instagram docenia też wiele firm z całego świata, lokując na nim swoje produkty.

Zobaczcie  nasz subiektywny wybór profili kilku użytkowniczek instagrama, które cieszą się popularnością. Zdobywają tysiące lajków i mają nawet do kilkaset tysięcy followersów.

  1. @dominica888

210 tysięcy osób obserwujących, jej stylizacje mają olbrzymie ilość lajków i są dostrzeżone za granicą. Umiejętnie łączy marki luksusowe z sieciówkami. Niedawno z jedną z polskich marek stworzyła własną kolekcję ubrań!!!

2. @agaburza

Przeszło 85 tysięcy followersów. Zgrabna, piękna kobieta. Na instagramie oprócz stylizacji i ciekawostek kosmetycznych pokazuje również ciekawe miejsca zarówno w Polsce i za granicą.

3. @olivka_blog

Matka, blogerka, na zdjęciach często z córką. Przeszło 68 tysięcy followersów.

4. @pauli331

Kobieta torpeda, jej każda stylizacja zachwyca. Przepiękna kobieta. Stawia na doskonałe dodatki i nie odrzuca nowych, dopiero startujących marek. Matka dwóch córek, poznanianka. Przeszło 39 tysięcy followersów.

5. @cookapl

Ania Nowak to style& food blogger. Ania to pasjonatka dobrych smaków i Mama. Nie czeka na wyzwania rzucone przez życie, ale stawia je sobie sama. Finalistka programu MasterChef. Z powodzeniem zdobywa rzesze fanów. Już niedługo, w drugiej połowie czerwca otworzy pokaz projektanta mody TOMAOTOMO. Zasięg na instagramie: przeszło 15 tysięcy followersów

6. @thirtyfashionblog

Magdalena Antosiewicz. Z powodzeniem zdobyła w ostatnim czasie showbusiness. Jej stylizacje są publikowane na największych portalach. Uczestniczy we wszystkich najważniejszych pokazach mody. Instagram: 14 100 followersów. Facebook: 3044 fanów. Blog www.thirtyfashion.com ma 40 tys odsłon miesięcznie

7. @redbow_by_majakubaczyk

Stylistka i blogerka. Uwielbiamy jej zestawienia i chętnie z nich korzystamy. Jej stylizacje często możecie zobaczyć na naszym portalu. Pokazuje jak można z klasą i w rozsądnej cenie stworzyć stylizacje. Maja ma przeszło 10 tysięcy followersów.