Li Parie to polska marka, która doskonale wie czym jest jakość, staranność wykonania i to co jest aktualnie modne. Za wszystkim stoi Jola Lewicka, współwłaścicielka firmy, która pracuje również jako body coach. Jola projektuje bieliznę i doradza kobietom jak mieć fantastyczną relację ze swoim ciałem, podążać za jego zmianami związanymi ze zmianą wagi ciała i wiekiem, chorobami, zmianami, które niesie nam życie. Stara się odpowiedzieć na pytanie co pomaga czuć się wolną od kompleksów i ocen innych ludzi

Jak twierdzi Jola swoją wiedzę zdobyła jeżdżąc na warsztaty i seminaria na temat ciała w Europie. Szukała wiedzy na temat ŚWIADOMOŚCI I DOSTĘPU DO CIAŁA- Acces Body Class. Podkreśla, że bardzo pomogło jej to, że od przeszło 20 lat codziennie pracuje z kobietami w przymierzalniach, z lustrem. Jest to trochę magicznie miejsce gdzie jej zdaniem mogą być najważniejszymi dla siebie, przez chwilę, a nawet często pierwszy raz życiu.

Jola to kobieta legenda:) Pracowała jako Bra Lady na planie programu Trinny&Susannah ubierają Polskę, z Gokiem Wanem Stylowe Rewolucje Goka. Współpracowała z Mają Sablewską w obydwu jej projektach Sablewskiej sposób na… i najważniejszymi stylistami w kraju.

A teraz zobaczcie jej najnowszą kolekcję strojów kąpielowych i dodatków letnich w tym piękne tuniki.