8 czerwca 2017 roku odbyła się konferencja prasowa „Bellezza Organica” czyli organiczne piękno, gdzie tematem przewodnim było przedstawienie Ambasadorki Medycznej Linii Kosmeceutyków Neauvia Organic dr Aleksandry Jagielskiej, właścicielki Kliniki Sthetic.

Na spotkanie, które odbyło się w ogrodach Kliniki Sthetic licznie przybyli dziennikarze, przedstawiciele marki, gwiazdy oraz przyjaciele. Prezentację poprowadziła sama Ambasadorka dr Aleksandra Jagielska, która mówiła o tajnikach receptur użytych do stworzenia linii męskiej i damskiej kosmeceutyków Neauvia Organic oraz o produkcie do mezoterapii Neauvia Hydro deluxe, której zadaniem jest dostarczenie substancji aktywnych bezpośrednio do skóry i jej natychmiastowe nawilżenie. Produkt zdobył w 2016 roku „Perłę Dermatologii Estetycznej” nagrodę przyznawaną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Belleza Organica, czyli organiczne piêkno. Premiera Neauvia organic kosmeceutyki,
Sthetic Klinika dr Jagielskiej, 8.06.2017
Paweł M a z u r e k – Studio69

Podczas spotkania gości powitali także przedstawiciele firmy: Magdalena Wójcik General Manager Neauvia Polska, która zaprezentowała historię marki i strukturę firmy, Prezes Matex Lab Gabriele Drigo, Katarzyna Nadolna General Manager ITP S.A. oraz doktor Mauro Castiglioni właściciel i dyrektor produkcji laboratoriów LEM, doktor farmacji z Włoch, który tworzy receptury do produktów Neauvia.

Belleza Organica, czyli organiczne piêkno. Premiera Neauvia organic kosmeceutyki,
Sthetic Klinika dr Jagielskiej, 8.06.2017
Paweł M a z u r e k – Studio69

————————————————————————————————————————————

Dr Aleksandra Jagielska właścicielka Kliniki Sthetic

Ambasador medyczny linii kosmeceutyków Neauvia Organic

Dr Aleksandra Jagielska lekarz dermatolog, absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.

Od 2001 roku pracowała w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Sankowskiego. Jest członkiem wielu towarzystw naukowych krajowych i międzynarodowych takich jak:

– Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych
– Polskie Towarzystwo Dermatologiczne
– Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-aging
– World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine
– Union Internationale de Medicine Esthetique

Jest trenerem technik zabiegowych dla lekarzy zarówno w kraju jak i zagranicą. Jest międzynarodowym wykładowcą na światowych kongresach medycyny i dermatologii estetycznej np. IMCAS i EMAA Paryż, AMWC Monte Carlo, CROMA ACADEMY Wiedeń, SICAAMS Genewa, FACE2FACE Cannes, konferencje Kuwejt, Bukareszt, Kijów.

Jej publikacje są zarówno w prasie fachowej: Dermatologia i Kosmetologia, Dermatologia Estetyczna, Medycyna Estetyczna i AntiAging, Konsyliarz jak i popularnej kobiecej. Była jednym z ekspertów w pierwszym w Polsce reality show kompletnych metamorfoz pacjentek dla Polsat TV „Chcę być piękna”. Występuje jako ekspert w Dzień Dobry TVN, Pytanie na śniadanie, Polsat Cafe, Telewizji TTV.           

Neauvia Cosmeceuticals

Laboratorium Matex Lab charakteryzują nie tylko innowacje w rozwoju organicznych wypełniaczy skóry, ale także linia do pielęgnacji skóry twarzy i ciała po zabiegach medycyny estetycznej. Linie dla mężczyzn i kobiet zostały wzbogacone najwyższej jakości naturalnymi składnikami w najwyższych stężeniach. Wszystkie produkty powstały w oparciu o zaawansowaną wiedzę i badania dermokosmetyków –Neauvia Cosmeceuticals.

Neauvia Cosmeceuticals to 5 linii kosmetyków stworzonych z myślą o różnych potrzebach i celach. Wszystkie produkty łączy działanie kojące, łagodzące i silnie regenerujące.

Stosowane regularnie zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia skóry oraz rozświetlony, zdrowy jej wygląd, redukcję stanów zapalnych po zabiegach medycyny estetycznej oraz zapobieganie procesowi starzenia się, nawet w przypadku najbardziej wrażliwej i delikatnej skóry.

tekst we współpracy z marką Neauvia