Na inaugurację lata wszystkich opanowuje radość i swoboda, więc Vipera proponuje erotyczny makijaż…. 

Azjatki zmiękczają serca mężczyzn mlecznobiałą, gładką skórą. My również w wygląd skóry wkładamy sporo serca.  I słusznie, w końcu twarz ukazuje namiętność i wiele o nas mówi.

Rozświetlający BB CREAM  Star in the Moonlight sprawdził się w wykonaniu lekkiego makijażu lata. Puder sypki FACE PROFESSIONAL 011 o pięknym zapachu, utrwalił makijaż letnim woalem. Zastosowany pędzlem, na upudrowanej twarzy, prasowany Róż do Policzków CITY FUN 33 dodał karnacji kolorytu, lekkości i wdzięku. Subtelne rozświetlenie nad kośćmi policzkowymi, grzbiecie nosa, wachlarzem zaznaczył centrum czoła – Highlighter STROBE LIGHTS  RS03 z magnetycznej kolekcji Hamster.

W rzeźbie greckiej podziwialiśmy nos i czoło, ich harmonię, rytm. W dzisiejszej kulturze konsumpcyjnej ważne są oczy i usta, one wchłaniają to, co nam podsuwają miejskie kanony.

Erotyka warg, przez pokrewieństwo z seksem, potrafi być zbyt agresywna. Ale wargi umalowane szminką Rendez-Vous #73 lub #74 przez cały letni dzień emanują erotyką bez krzty agresji.

Erotyka oczu zwykle jest inna niż erotyka ust. Ukazuje duszę, obok zmysłowości czułość, obok dokonania przyrzeczenie. VIPERA użyła do makijażu oczu kilku cieni z magnetycznej kolekcji Magnetic Play Zone w koncepcji Hamster:

Na całej górnej powiece cielisty CG45 Shell Surpass, a w zewnętrznych kącikach oka CV19 Jeans Mood o kolorze pięknego i modnego granatu,

CV05 Starlight na dolnych wewnętrznych kącikach oka w kolorze soczystej mięty,

CM33 Blue Leaf harmonijnie kolorujący dolną powiekę żywym turkusem.

Inkliner ALL SEASONS GRAPHITE na górnej powiece wykreował trwałe, ciemnoszare pasmo uspokajające wizerunek piękna oczu.

Podążając za bieżącymi trendami Cień do Brwi 03 Pottery zagęścił i wyraźnie wyrysował  łuki brwiowe.

Dla zmaksymalizowania urody rzęs zostały zastosowane dwie maskary – czarna z kolekcji Art&Science Maxi Lash, a na końcówkach elektryzująca szafirem blue Summer z kolekcji FOUR SEASONS.