Niedługo wyjazd na wymarzone wakacje, a masz obawy czy zmieścisz się w ukochane bikini? Przedstawiamy proste triki, które pozwolą zrzucić wagę bez wielkich poświęceń i sprawią, że będziesz wyglądać oszałamiająco!

1. Jedz dużo arbuza

Arbuz to świetna, niskokaloryczna przekąska pełna drogocennych witamin. Wpływa na odpowiednie nawilżenie organizmu oraz redukuje proces pocenia się. Arbuz pomaga wypłukać wszystkie toksyny , zmniejsza wagę i podkręca metabolizm.

2. Woda na oczyszczenie

Każdy organizm potrzebuje do odpowiedniego funkcjonowania wody. Wystarczy jeśli do butelki wody niegazowanej dodasz cytrynę, mięty i plasterki ogórka. Taka mieszkanka nie tylko ugasi twoje pragnienie, ale wspomoże pracę organizmu i w konsekwencji utratę wagi.

3. Jedz dużo migdałów

Migdały są bogate w aminokwasy, które pomagają spalić więcej węglowodanów i tłuszczu podczas treningu. Suszone owoce i orzechy są bardzo skuteczne podczas wszelkiej diety, wspomagają utratę wagi i utrzymanie BMI na odpowiednim poziomie. ​​Migdały ze względu na dużą kaloryczność zaspokajają głód.

4. Szklanka wody przed każdym posiłkiem

Przed każdym posiłkiem wypił szklankę czystej, niegazowanej wody. Zabieg ten pomoże ci uniknąć niepotrzebnego spożycia kalorii.