Jeśli masz w domu fankę lalki Barbie lub miłośnika serii Hot Wheels, teraz możesz sprezentować te wyjątkowe zabawki swojemu dziecku, a przy okazji stać się właścicielem legendarnej ikony motoryzacji – samochodu Mini ONE! Spróbuj sił w konkursie organizowanym przez Mattel Polska i Carrefour – „Wygraj z Barbie i Hot Wheels”!

Zasady są proste!

 

CZAS TRWANIA KONKURSU I ZASADY:

Konkurs startuje 21.07.2017 roku, a kończy w dniu 29.11.2017 roku. W tych dniach, w wybranym sklepie Carrefour (lista sklepów objętych promocją znajduje się w Regulaminie) należy dokonać zakupu dowolnego produktu licencyjnego marki Barbie lub Hot Wheels, na kwotę nie niższą niż 9,99 PLN, a następnie zarejestrować się na www.wygrajzbarbie.pl lub www.wygrajzhotwheels.pl.
W zgłoszeniu pamiętaj o wybraniu odpowiedniego pola:
„Jestem Barbie” lub „Jestem Hot Wheels”. Następnie zdecyduj czy grasz o kolejne zabawki czy o samochód Mini ONE. Później wystarczy już tylko wykonać zadanie konkursowe!

ZADANIE KONKURSOWE:

W przypadku wyboru „Wygraj zabawki”, Uczestnik zostanie poproszony o odpowiedź na pytanie „Jak wygląda Twój wymarzony dzień z Barbie” lub „Jak wygląda Twój wymarzony dzień z Hot Wheels”.

Uczestnik, który wybierze pole „Wygraj samochód” zostanie poproszony o wykonanie pracy kreatywnej, dowolną techniką, na temat: „Jak Hot Wheels będzie wyglądał w przyszłości” lub „Jak Barbie będzie wyglądać w przyszłości”. Pracę należy sfotografować lub zarejestrować w formie filmu

i przesłać fotografię, skan lub film za pomocą formularza na stronie konkursowej (szczegóły techniczne znajdują się w Regulaminie).

WYNIKI KONKURSU:

Lista laureatów opublikowana zostanie na stronie www.wygrajzbarbie.pl i www.wygrajzhotweels.pl do dnia 6.10.2017 r.

NAGRODY:

Nagroda Główna to samochód Mini ONE z bogatym wyposażeniem.

Nagrody BARBIE – lalka Nurkowanie z delfinem i Barbie DM Ken Surfer.

Nagrody Hot Wheels – kompaktowy zestaw torów, Hot Wheels Pięciopak Ast. oraz Hot Wheels Trzypak.

link do regulaminu http://wygrajzbarbie.pl/regulamin