Cztery miesiące temu powstał portal www.allaboutlife.pl. Codziennie staramy się Was inspirować, przekazywać ciekawe informacje dotyczące zdrowia, urody, kuchni czy mody. Przeprowadzamy wywiady ze znanymi osobami, organizujemy ciekawe wydarzenia. Każdego dnia uczymy się, inspirujemy, doskonalimy.

Nadszedł jednak miesiąc lipiec i upragnione wakacje. My nie odpuszczamy, nadal szukamy inspiracji, czytamy Wasze maile. Śledzicie nas na Instagramie i Facebooku, co daje nam siłę i dziękujemy Wam za to. 🙂

Lipiec dla każdej z nas to czas dbania o siebie ze względu na słońce i pogodę jeszcze intensywniej. Cieszymy się latem, dbamy o swoje potrzeby. Większość z nas przygotowuje się do tego okresu bardzo intensywnie, ale są i takie osoby, które nie miały czasu zadbać o siebie wystarczająco mocno. Dla jednych i drugich przygotowałyśmy akcję ,, Złap z nami lato’’. Wystarczy, że wyślesz maila na adres konkursy@allaboutlife.pl i opowiesz jak łapiesz lato i dbasz o siebie.

My dzisiaj dla Was mamy świetny temat:

Lecznicza kąpiel borowinowa w twoim domu

Borowina to świetna propozycja dla osób, które zmagają się ze schodzeniami mięśni, kości i stawów, a także dla kobiet cierpiących na typowo kobiece przypadłości. Dzięki zabiegom z udziałem borowiny nasza skóra staje się bardziej wygładzona a jej ukrwienie jest znacznie lepsze.

Nie musisz jechać do SPA czy znanego uzdrowiska, aby zażyć kąpieli borowinowej. Już dziś możesz zrobić ją sama w domu. Wystarczy, że kupisz w aptece specjalną kostkę torfową lub pastę borowinową do miejscowych okładów. Cienkie płaty torfu umieszczone w folii rozgrzej w wodzie, rozetnij folię i przyłóż do chorego miejsca. Okryj kompres ręcznikiem i kocem tak, aby utrzymać ciepło. Kompres trzymaj około 30 minut. By kuracja podziałała, zabiegi powtarzaj w dziesięciodniowych cyklach (10 dni i przerwa).

Pamiętaj! Nie stosuj kąpieli czy okładów z borowiny jeśli cierpisz na:

– ostre stany zapalne

– urazy kości i stawów (początkowy okres)

– ciąża, krwawienia z dróg rodnych

– żylaki, wrzody

– niewydolność krążenia, choroba wieńcowa

– stany po zawale i wady serca

– niestabilne ciśnienie

– niewydolność oddechową

– nadczynność tarczycy

 

Zobaczcie co możecie wygrać w naszej akcji:

5 książek z serii Gorzka Czekolada http://gorzka-czekolada.pl/ To seria niesztampowa i emocjonująca, pozostawia na długo słodki posmak z nutą goryczy. Rozjaśnia umysł i dodaje ducha. Jest antidotum na codzienność, powierzchowność i pośpiech. Mocna w tematyce, lekka w odbiorze.

3 zestawy unikalnych kosmetyków MOLLUSCOO MULTI-EFFECT w skład których wchodzi krem z zawartością  20 % ze śluzu ślimaka i serum z zawartością 40% śluzu ze ślimaka

3 zestawy elektrolitów PLUSSSZ JUNIOR.

3 zestawy kosmetyków Eveline do ciała w skład których wchodzi serum: modelujące, liftingujące, ujędrniające. Prestiżowe produkty do intensywnej pielęgnacji ciała działają modelująco, ujędrniająco i wyszczuplająco. Wpisują się w rynkowy trend powrotu do ekskluzywnych, drogocennych składników i luksusowego wymiaru pielęgnacji. Dzięki zawartości wyjątkowych składników aktywnych, drobinek 24K złota i zaawansowanych peptydów MATRIXYL®3000 na licencji patentów USA, innowacyjna receptura zapewnia najwyższy standard ujędrniania i pielęgnacji.

Profesjonalne kosmetyki Biotaniqe oparte zostały na bazie świeżej wody pro.aQua  z technologią probiotyczną oraz naturalnych Ekstraktów Botanicznych.

Głównym celem serii jest zaoferowanie kompleksowych rozwiązań kosmetycznych w ramach każdego kroku codziennej rutyny pielęgnacyjnej, co stanowi fundament prewencji przeciwstarzeniowej i głębokiego działania odżywczego skóry. Sercem receptur kosmetyków Biotaniqe jest pro.aQua. To świeża, oczyszczona woda (Aqua Purificata) ze specjalnie opracowaną technologią probiotyczną.

Pro.aQua zawiera probiotyk Lactobacillus Ferment Lysate, który neutralizuje mikroorganizmy bytujące na skórze oraz hamuje ich rozwój, przez co skóra jest bardziej odporna na podrażnienia, szybciej się regeneruje, staje się silniejsza i piękniejsza.

Kosmetyki Biotaniqe pozbawione są powszechnie stosowanych składników mogących wywołać podrażnienia: SLS, SLES, parabenów, olejów mineralnych.

Mamy dla Was 5 zestawów:

 • Żel Micelarny do Demakijażu
 • Oczyszczająca Woda Micelarna
 • Głęboko Nawilżający Krem/Żel Kojący Skórę
 • Naturalny Krem Odżywczy Biotaniqe – naturalnie odżywia i pielęgnuje Twoją skórę!

Marka Curver wprowadza na rynek NOWOŚĆ – 3 nowe linie produktów dedykowanych. Curver ufundował aż 18 zestawów produktów: 6 x zestaw produktów z linii TO GO -przenoszenie żywności; 6 x zestaw produktów z linii MICROWAVE – podgrzewanie & gotowanie w mikrofalówce.; 6 x zestaw produktów z linii FRESH – przechowywanie żywności.

4 zestawy ekologicznych olejów SEMCO – Jakość Wynikająca z Tradycji. Certyfikaty Wynikające z Jakości!

STAN UMYSŁU DUCHA I CIAŁA WZAJEMNIE WPŁYWAJĄ NA SIEBIE, DLATEGO NALEŻY DBAĆ O CAŁY ORGANIZM, A NIE TYLKO O POSZCZEGÓLNE JEGO CZĘŚCI. TAKA JEST WŁAŚNIE FILOZOFIA Purella Food. To naturalne produkty spożywcze najwyższej jakości, pochodzące wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych i certyfikowanych źródeł. Czeka na Was 5 wspaniałych i super zdrowych zestawów:

 

Regulamin akcji „Złap z nami lato”

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem Akcji „ Złap z nami lato” (zwaną dalej „Akcją”), jest Allaboutlife.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 2. Fundatorem nagród są: Eveline Cosmetics Brand Concept Development Sp. Z o. o.,  Polski Lek S. A., Curver, Biotaniqe, Purella Food, oleje SemCo, Media Rodzina Sp. z o. o.
 3. Akcja jest prowadzona na stronie www.allaboutlife.pl oraz udostępniana na profilu FB serwisu.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA

 1. W Akcji mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, konsumenci w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, za wyjątkiem pracowników Organizatora.
 2. Warunkiem wzięcia udziału jest przesłanie odpowiedzi opisującej, jak dbasz o siebie oraz przesłanie zgłoszenia z danymi na adres mailowy Organizatora: konkursy@allaboutlife.pl.
 3. Akcja trwa od dnia 01.07.2017 do dnia 01.08.2017.

3. NAGRODA

1. Nagrodami w Akcji są: 3 zestawy unikalnych kosmetyków MOLLUSCOO MULTI-EFFECT w skład których wchodzi krem i serum z zawartością 20% ślimaka; 3 zestawy elektrolitów PLUSSSZ JUNIOR; 3 zestawy kosmetyków Eveline do ciała w skład których wchodzi serum: modelujące, liftingujące, ujędrniające , 4 zestawy po 5 butelek olejów SemCo, 5 zestawów kosmetyków Biotaniqe, % zestawów produktów Purella Food, 18 zestawów produktów Curver , 5 książek od wydawnictwa Media Rodzina (zwane dalej „Nagrodami”).

2. Laureatom nie przysługuje prawo wymiany Nagród na gotówkę ani nagrodę innego rodzaju.

3. Zwycięzca może zrzec się Nagród, ale w zamian nie przysługuje mu ekwiwalent pieniężny ani jakakolwiek inna nagroda.

4. ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD

 1. Każdy Uczestnik Akcji musi drogą mailową na adres konkursy@allaboutlife.pl przesłać opis dotyczący sposobu: w jaki dba o siebie latem.
 2. Przesyłając odpowiedź, Uczestnik powinien wyrazić zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie przez Uczestnika danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne do wzięcia udziału w Konkursie. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
 3. Zwycięzcami konkursu zostaną osoby, których zgłoszenia będą najciekawsze i najbardziej spodobają się jury złożonego z osób wybranych przez Organizatora.
 4. Lista Zwycięzców Akcji zostanie podana na stronie www.allaboutlife.pl w przeciągu 7 dni od daty zakończenia akcji.
 5. Organizator ma prawo podać dane Zwycięzców tj. imię i nazwisko na liście Zwycięzców.
 6. Nagrody zostaną wydane Zwycięzcom na koszt Fundatora przesyłką pocztową lub kurierską dostarczoną w obrębie granic Polski.
 7. W celu przekazania Nagród, Zwycięzca w ciągu 7 dni od daty publikacji listy Zwycięzców powinien przesłać na mail: konkursy@allaboutlife.pl adres doręczenia nagrody wraz z numerem telefonu kontaktowego.
 8. W przypadku niedotrzymania w/w terminu, nagroda nie zostanie wysłana Zwycięzcy.
 9. Nagroda zostanie przesłana na adres wskazany przez Zwycięzcę w ciągu 14 dni od daty przesłania danych adresowych.
 10. Organizator ani Fundator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku niepodania bądź podania błędnych danych adresowych lub zmiany danych Uczestnika, o której nie został poinformowany. W takim przypadku nagroda przepada.

5. REKLAMACJE

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Akcji, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania Akcji, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia wydania Nagród.
 2. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.
 3. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji. Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora z dopiskiem „Akcja…..”
 4. Reklamacje rozpatrywane będą pisemnie w terminie 30 dni.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.
 2. Spory odnoszące się i wynikające z Akcji będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Akcji w trakcie jej trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na stronie akcji w serwisie www.allaboutlife.pl.