Wszyscy kochamy lato i każdy z nas czeka na pierwsze promienie słońca, które nie tylko poprawiają nasz natrój, ale również sprawiają, że wyglądamy na promienne i radośnie. Nasz makijaż również wygląda o wiele lepiej w rozświetlającym świetle letniego słońca, jednak jest tez narażony na wiele czynników zmniejszających jego trwałość takich jak wysoka temperatura czy silne nasłonecznienie.

Oto kilka sposobów od Bell Hypoallergenic, które sprawią, że Twój makijaż przetrwa długie godziny nawet w te najbardziej upalne dni.

Zależy nam na tym, aby podkład nie spłynął z twarzy- musimy więc przygotować skórę za pomocą aplikacji bazy. Najlepiej sprawdzą się te produkty, które mają właściwości wygładzające, np. Bell HYPOALLERGENIC Primer Stick- to dzięki nim podkład najlepiej „przykleja się” do twarzy. Jeżeli chodzi do podkład- na rynku właśnie pojawiła się nowość, absolutny hit na upały- HYPOALLERGENIC Aqua Jelly Makeup: chłodzący podkład o konsystencji galaretki i matowym wykończeniu. Czy możemy wyobrazić sobie coś piękniejszego niż fluid, który nie tylko zapobiednie błyszczeniu się twarzy, ale również sprawi, że będzie przyjemnie schłodzona?

Pamiętaj również o makijażu oka. Jeżeli chcesz, aby cienie były długotrwałe i nie zbierały się w załamaniu powieki- użyj wodoodpornych cieni w kremie, HYPOALLERGENIC WATERPROOF CREAM EYESHADOW. Wybierz kolor przeciwstawny do twojej tęczówki oka, jeżeli chcesz podkreślić spojrzenie .

 

Oraz wodooporna mascara – HYPOAllergenic Long Wear Mascara ☺

Nie zapomnij o ustach! Nie ma nic bardziej letniego i urokliwego niż usta w wibrujących, neonowych kolorach ☺ Przy wysokich temperaturach polecamy pomadki o wysokim stopniu nawilżenia, HYPOALLERGENIC Intense Color Moisturizing Lipstick, która nie tylko pokryje Twoje usta najmodniejszym kolorem ale również zapewni uczucie komfortu pomimo upału.