Nie odkryjemy Ameryki twierdząc, że kobiety lubią dobre kosmetyki. Widzimy, że polski rynek kosmetyczny intensywnie się rozwija. Świadczą o tym marki, które pojawiają się i pozytywnie zaskakują. Skład, konsystencja, jakość, opakowania niczym nie ustępują zagranicznym firmom.

Rynek kosmetyczny tworzony przez rodzime firmy, nie odstaje w tyle i dynamicznie reaguje na nowości. Firm jest sporo, a nas zainspirował wywiad, którego udzieliły nam właścicielki Miya Cosmetics. Dziewczyny twierdzą, że myPOWERelixir to ich autorskie serum. Mijają prawie trzy tygodnie od rozpoczęcia przez nas jego używania?

 

myPOWERelixir Miya Cosmetics

myPOWERelixir Miya Cosmetics

Zacznijmy od składników:

– olejki: ze słodkich migdałów, kokosowy, chia, eteryczny z gorzkiej pomarańczy, jojoba, ryżowy

– witaminy: E i F

– ekstrakt z planktonu

– masło mango

– wosk ze skórki pomarańczy

Nie zawiera silikonów i parabenów.

Konsystencja

Tutaj przyznajemy jesteśmy zaskoczone. Otwierając opakowanie, widzimy krem o w miarę stałej i nam wydaje się, że sztywnej konsystencji. To tylko mylne wrażenie! Serum bowiem w kontakcie ze skórą pod wpływem ciepła zmienia się w olejek o niesamowitym zapachu. Podsumowując: myPOWERelixir jest wydajny.

myPOWERelixir Miya Cosmetics

myPOWERelixir Miya Cosmetics

Zastosowanie

Wspomniany wyżej zapach Miya myPOWERelixir rzeczywiście jest niesamowity. Zwłaszcza kiedy zmęczona po całym dniu nakładasz kosmetyk wieczorem na twarz, pod oczy, szyję i dekolt. Ze spokojem możecie go używać również na usta, biorąc pod uwagę przytoczony przez nas skład. Zabrałyśmy go również do gabinetu, do którego chodzimy na masaż, co było strzałem w dziesiątkę! Przy okazji dostałyśmy opinię z zewnątrz, że Miya myPOWERelixir jest naprawdę dobry. Kiedy najlepiej używać? W nocy rewitalizuje skórę, możemy nałożyć go wówczas więcej, ponieważ nie ma problemu z jego wchłanianiem, co jest kolejnym plusem! W dzień polecamy zmieszać małą ilość z podkładem. Swobodnie może być używany pod makijaż. Ponadto produkt Miya myPOWERelixir został tak skomponowany, że mogą go używać osoby, które mają problemy ze skórą.

Efekty stosowania po 3 tygodniach

– rozświetlona twarz

– usuwa oznaki zmęczenia

– doskonale nawilża

– skóra jest bardziej gładka i miękka