duży biust

Duży biust to nie problem z Ta-Ta Towel. Jest to świetne rozwiązanie dla kobiet, które mają większe piersi. Która z nas nie boryka się z problemem doboru wygodnego stanika, podrażnieniami pod biustem szczególnie latem? Podpowiadamy jak sobie z tym radzić.

Duży biust? Ta-Ta Towel to rozwiązanie dla kobiet

Te rewolucyjne „nosidełka” nie podrażniają skóry, są niezwykle wygodne oraz praktyczne. Sprawdzają się idealnie podczas codziennej aktywności w domu, ćwiczeń podczas treningu, wizycie w spa czy na basenie. 

duży biust

Instagram

Ta-Ta Towel zostało stworzone i opatentowane przez amerykankę Erin Robertson. Powód? Chciała się ona wybrać na randkę z chłopakiem, ale ze względu na duży biust wciąż się pociła. Czuła się niekomfortowo z plamami potu pod biustem. Szukała wielu rozwiązań jak chociażby stosowanie talku pod biustem. Nic jednak nie przynosiło pożądanych efektów. 

„Nosidełka” wykonane są z tkaniny wykorzystywanej do produkcji ręczników kąpielowych. Dzięki temu pot czy woda świetnie się wchłaniają i pozostawiają uczucie komfortu kobietom o dużym biuście, ale nie tylko. 

Ta-Ta Towel dostępne jest w wielu wersjach kolorystycznych, różnych rozmiarach już za 45$. 

To Cię zainteresuje: Torebki z pasją. Wywiad z założycielkami GOSHICO