Zatrzymaj czas z Men Reshade czyli skuteczny kamuflaż siwizny.

Siwizna dodaje uroku. Czy mężczyźni powinni ją ukrywać? Niekoniecznie! Szpakowate włosy posiadają spore grono wielbicielek:) Są atrybutem dojrzałości, mądrości męskości i powagi. Jednak nie wszystkim Panom przypadają do gustu i niejednokrotnie wywołują ich kompleksy – w końcu są dowodem upływającego czasu.

Pierwsze siwe włosy są konsekwencją nieprawidłowego funkcjonowania melanocytów, czyli komórek odpowiedzialnych za produkcję barwników włosa. Gdy z wiekiem zanika w nich melanina, wówczas włos nabiera beżowo-żółtego odcienia. Tak! Efekt srebrzystego koloru na głowie jest jedynie złudzeniem.

Siwizna włosów jest nieodwracalnym procesem fizjologicznym. Najczęściej rozpoczyna się już pomiędzy 30. a 40. rokiem życia. Choć z powodu złej diety i niezdrowego trybu życia coraz częściej można je już zaobserwować u dwudziestolatków. Tempo pojawiania się srebrnych nitek zależy od indywidualnych predyspozycji każdego organizmu.

Różycka&Juszczak Hair

Różycka&Juszczak Hair

Siwizna na głowie – co robić? Mężczyznom, którzy pragną przyhamować proces naturalnego siwienia proponujemy wypróbowanie usługi kamuflażu siwizny. – To propozycja dla Panów, którzy preferują odświeżony, młodszy wygląd, no i oczywiście zależy im na naturalnym efekcie. – opowiadają fryzjerzy z Różycka&Juszczak Hair. Preparat do redukowania siwizny Men Reshade od Goldwell to innowacyjna hybrydowo-pianowa technologia, która bardzo skutecznie i dyskretnie redukuje siwiznę. Zastosowana formuła sprawia, że po zabiegu włosy nie wyglądają sztucznie, a później nie mają widocznego odrostu. Naturalne tuszowanie siwizny jest dostępne na poziomie brązu, jasnego brązu, ciemnego blondu i blondu.

– Zdajemy sobie sprawę, iż większość mężczyzn nie chce nawet słyszeć o koloryzacji i przesiadywaniu w salonie z farbą na głowie. Tu nie ma o tym mowy! Cały zabieg jest bardzo dyskretny. Wykonujemy go podczas mycia włosów i trwa jedynie 5 minut!! – podsumowuje Andrzej Juszczak, właściciel salonu Różycka&Juszczak Hair.

https://www.youtube.com/watch?v=-3lT_8YWnO4&feature=youtu.be

artykuł powstał we współpracy z Różycka&Juszczak Hair

przeczytaj też: Jak pozbyć się bólu głowy naturalnymi sposobami