Małgorzata Dawid-Mróz przygotowała dla Was zestawy książek z autografem

Mamy dla Was zabawę – rozdajemy 2 zestawy wspaniałych książek „Manufaktura radości” i “Bajki o życiu”, których autorką jest Małgorzata Dawid- Mróz. Obydwie książki z autografem autorki 🙂

Jeśli chcesz dostać od nas książki napisz odpowiedź na pytanie: Co sprawia Ci radość? I wyslij nam odpowiedź na maila konkursy@allaboutlife.pl, na odpowiedzi czekamy do 13 września.

Małgorzata Dawid-Mróz jest pisarką, redaktorką, blogerką, a przede wszystkim kobietą, która ma potrzebę inspirowania i zarażania innych chęcią zmiany. Mówi o sobie: “Jestem optymistką z wyboru i z konieczności – ponieważ uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. Fascynuje mnie człowiek, jego droga i cuda, które zdarzają się, kiedy mamy odwagę żyć po swojemu.

Pisanie jest moim sposobem na dzielenie się zachwytem nad światem, ścieżką do inspirowania i niesienia nadziei, a przede wszystkim, dokładaniem swojej cegiełki do tego, żeby ten świat był po prostu lepszy!”

W wywiadzie dla Allaboutlife Małgorzata Dawid-Mróz mówiła: Książka “Manufaktura Radości”to wynik około 3 lat mojej pracy. Wiele artykułów zasługuje na uwagę i trudno wybrać jeden.

Jeśli miałabym jednak koniecznie wskazać te ulubione, to chyba postawiłabym na tekst o toksycznych osobach, który przeczytało w sieci ponad milion osób, czy ten o tym, że nie ważne co w życiu dostajemy, ale to, co z tym robimy.

Jeśli chcesz dostać od nas książkę napisz odpowiedź na pytanie: Co sprawia Ci radość? I wyslij nam odpowiedź na maila konkursy@allaboutlife.pl, na odpowiedzi czekamy do 13 września. W naszej zabawie zestawy książek trafią do najciekawszych dwóch odpowiedzi

Więcej o książkach znajdziesz tutaj.

Małgorzata Dawid-Mróz