To książka, po której przeczytaniu mamy siłę, aby zacząć żyć na nowo i to na swoich zasadach. Vademecum motywacji, które w 20 rozdziałach daje konkretne wskazówki, jak odmienić swoje myślenie, bo przecież wszelkie zmiany zachodzą najpierw w umyśle i to właśnie tam musimy dokonać metamorfozy

Książka Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali – premiera

Wyspa Bali jest jedynie metaforą wspaniałego życia bez zmartwień, nie mylcie więc tej książki z publikacją o tematyce podróżniczej. Ta wyjątkowa książka motywacyjna w 20 rozdziałach zawiera klucz, który może stać się bezcenną motywacją do działania i początkiem zmian na lepsze.

Jak rzucić wszystko i pojechać na Bali pokazuje, że możemy żyć tak, jak chcemy i osiągnąć to, co innym wydaje się być niemożliwe.

Daje tak zwany “power” do działania i wskazuje, krok po kroku, drogę do wolności. Poświęcona m.in, sile prawa przyciągania, drodze do własnej wolności finansowej oraz sposobom, dzięki którym możemy znacząco odmienić swoje życie na lepsze. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto szuka motywacji i wsparcia w realizacji swoich celów.

„Wdrożenie tych wszystkich zasad sprawiło, że jestem osobą wolną, która robi to, co kocha, która nie jest ograniczona 8-godzinnym trybem pracy i 20 dniami urlopu na cały rok. Przebudzenie pozwoliło mi wyrwać się z machiny, która nie pozwala na czerpanie pełnej radości z życia, a która nakazuje bieg przez płotki bez możliwości wytchnienia i zatrzymania się.

Nie oznacza to, że spoczęłam na laurach, ponieważ cały czas pracuję nad tym, aby utrzymać obecną sytuację. Najważniejszym obszarem, który cały czas poznaję i rozwijam, jest świadomość. Świadomość siebie, swoich myśli, świadomość sensu istnienia. Pogłębianie świadomości jest kluczowe do tego, aby pewnie stąpać po ziemi i znać cel działań, którym poświęcamy swój cenny czas.”. 

Joanna Szczepaniak, autorka książki 

Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali , autorka książki Joanna Szczepaniak

 

Skąd tytuł książki – Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali

Kilka lat temu mnóstwo osób dawało „like’a” na Facebooku dla strony „Niedługo rzucę wszystko i wyjadę na Bali”. Polubiło ją setki tysięcy osób, co świadczy o tym, że prawie każdy po cichu marzy sobie, aby rzucić „robotę” i być wolnym człowiekiem. Większość z tych osób pozostała na etapie marzeń. To błąd! Wolność jest w zasięgu ręki!

O ludziach, którzy rzucili pracę i zaczęli robić to, co kochają,  zwiedzają świat, cieszą się życiem – krążą legendy. Każdy o nich mówi, następnie pokiwa głową i wraca do swojego świata. Poranek, wyjście do pracy, biurko, komputer, korki, powrót, sklep.

Halo! Może warto cieszyć się każdym dniem i przestać wyczekiwać “magicznego piątku”? Jak się okazuje, ta wolność, i ta wymarzona egzotyczna wyspa, i to upragnione leżenie na słońcu z drinkiem w dłoni, będące oczywiście metaforą szczęśliwego życia – są bliżej, niż myślisz. Uwierz, a w Twoim życiu zaczną dziać się cuda!

Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali

Recenzje książki

“Vademecum dla każdego, dla kogo średnia krajowa i nudna praca to za mało. Fantastyczna książka, która pokazuje, że nie ma takiej rzeczy w życiu, której nie dałoby się zmienić odpowiednim podejściem. W 20 rozdziałach znajdziemy przepis na drogę do wolności, również tej finansowej. Po jej przeczytaniu można zrozumieć błędy, które na co dzień popełniamy i zamienić je na działania, które dadzą nam realne szczęście. Polecamy!”

Martyna Wawryło-Wojciechowska, Radio Chilli Zet

Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali to książka, po której przeczytaniu mamy siłę, aby zacząć żyć na nowo i to na swoich zasadach. Misją naszego portalu poza rzetelnym informowaniem jest wzbudzanie w kobietach pewności siebie oraz motywacja do podejmowania działań, która gdzieś latami jest skrywana w nas. Tu widzimy wspólny cel. Książka w 20 rozdziałach daje konkretne wskazówki, jak odmienić swoje myślenie, bo przecież wszelkie zmiany zachodzą najpierw w umyśle i to właśnie tam musimy dokonać metamorfozy. Kiedy zmienimy myślenie – zaczynają w naszym życiu dziać się “cuda”. Książkę czyta się lekko i przyjemnie, ale nie banalnie. Polecamy ją zarówno płci pięknej jak i mężczyznom.

Monika Rebelak, Redaktor Naczelna Obcasy.pl

O autorce

Joanna Szczepaniak – ponad 10 lat pracowała w wielu korporacjach, redakcjach i agencjach kreatywnych, ale dopiero praca na własny rachunek stała się dla niej przepustką do szczęścia i wolności. Wdrożenie zasad opisanych w książce sprawiło, że jest osobą wolną, która robi to, co kocha, która nie jest ograniczona 8-godzinnym trybem pracy i 20 dniami urlopu na cały rok. Przebudzenie pozwoliło wyrwać się z machiny, która nie pozwala na czerpanie pełnej radości z życia, a która nakazuje bieg przez płotki bez możliwości wytchnienia i zatrzymania się. Jej największą pasją jest pisanie, w tej roli spełnia się od najmłodszych lat. Obecnie pracuje nad trzecią książką. Na co dzień od 10 lat prowadzi lifestyle’owego bloga Must Have Fashion (musthavefashion.pl).

Manufaktura Radości – koniecznie przeczytaj wywiad z autorką książki.