SIÓDMY SKLEP TK MAXX W WARSZAWIE JUŻ OTWARTY!

TK Maxx w Galerii Północnej otworzył przed mieszkańcami Białołęki i okolic tysiące szalonych możliwości.

HELLO WARSAW! Sieć sklepów TK Maxx powiększyła się o kolejną lokalizację. 14 września o g. 12.00 w nowo otwartej Galerii Północnej wystartował siódmy w Warszawie sklep brytyjskiej marki.

Poza modowymi perełkami, klienci odkryli w nim także szeroki wybór artykułów dla domu i produktów dla dzieci w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.  Prawdziwych łowców okazji ucieszył fakt, że do TK Maxx dostawy trafiają aż kilka razy w tygodniu, a więc codziennie można odkryć nowe skarby!

TK Maxx w Galerii Północnej

Na 1599 m2 nowo powstałego TK Maxx w Galerii Północnej klienci mogli wybierać spośród setek perełek zgodnych z aktualnymi trendami.

Nie zabrakło stylowych jesiennych ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci, kolorowych dodatków, markowych torebek, butów, artykułów wyposażenia domu i produktów dla dzieci. A wszystko do 60% taniej*!

Jestem zabieganą mamą dwójki dzieci. Dlatego też bardzo cieszę się, że w TK Maxx w Galerii Pólnocnej pod jednym dachem znajdę wszystko, czego potrzebuje moja rodzina. Dziś udało mi się kupić modne botki dla najstarszej córki, doskonałej jakości jesienną kurtkę dla synka i skórzany portfel dla męża. Sobie natomiast sprawiłam zestaw pięknie pachnących świec, które umilą mi długie jesienne wieczory  – powiedziała klientka, która na zakupy przyjechała z Legionowa.

TK Maxx w Galerii Północnej

W dniu otwarcia dla klientów przygotowano liczne atrakcje. Najważniejszą z nich był konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, polegający na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu wieszaków w kolorze srebrnym, złotym i czerwonym.

Każdy kolor odpowiadał innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Łącznie w TK Maxx w Galerii Północnej zwyciężyło aż 29 osób! Dodatkowo, klienci mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „Szklana Kula”. Wystarczyło poprawnie odpowiedzieć na 3 wybrane pytania, aby wygrać kartę upominkową na zakupy.

Artykuł powstał we współpracy z marką TK Maxx.

Sirene – ta marka zbudza zachwyt.