Dziesiątki kobiet wyczekują pierwszych szkoleń w New Style Academy – pierwszej w Polsce międzynarodowej Szkole Stylistek, która łączy umiejętność kreowania wizerunku z umiejętnościami motywowania innych oraz zwraca uwagę jak wielka jest siła pozytywnego myślenia.

Założycielką New Style Academy jest Justyna Krawczyk – licencjonowana Style Coach, absolwentka prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyła z wyróżnieniem, uzyskując międzynarodowy certyfikat stowarzyszenia IASC i jako pierwsza w Polsce zaczęła pracować z kobietami kompleksowo. Nie tylko nad zmianą ich wizerunku, ale też nad tym, co o sobie myślą i jak siebie postrzegają. Od 5 lat prowadzi szkolenia dla Stylistek i wiele Absolwentek jej kursów może pochwalić się znakomitymi sukcesami zawodowymi – począwszy od stylizacji niezwykłych sesji fotograficznych, przez zjawiskowe metamorfozy setek kobiet, po własne programy telewizyjne.

New Style Academy

New Style Academy

 

“W New Style Academy proponujemy nie tylko szkolenia stacjonarne, ale również kursy on-line, bo jako mama wiem, jak ważne jest elastyczne zarządzanie czasem. Sama nie lubię rozstawać się z moją córeczką i dlatego postanowiłam stworzyć alternatywę do szkoleń, które wymagają częstej obecności na zajęciach, szczególnie podczas kursów rocznych.

New Style Academy

New Style Academy

Oferta, którą opracowałam wraz z zespołem specjalistów jest nie tylko wartościowa merytorycznie. Została stworzona w taki sposób, aby dać innym jak najwięcej przestrzeni i wolności na drodze do realizacji własnych marzeń.” – mówi założycielka.

Wśród Partnerów Szkoły Stylistek znajdziemy takie marki jak: Pretty One, Hogl, Nun-mi, Vianek czy Kasia Miciak design.

Przeczytaj o trendach polecanych przez Justynę Krawczyk

W ubiegły weekend odbyło się pierwsze szkolenie. Najbliższe odbędzie się 28-29 października w Warszawie ul. Piękna 24/26A, kolejne w październiku…Więcej szczegółów dostępnych jest tutaj: http://newstyleacademy.com/szkolenia-stacjonarne/

Jeśli zastanawiasz się czego właściwie chcesz od życia; Co chcesz robić, czym się zajmować; Bezskutecznie poszukujesz zajęcia, które stanie się Twoją pasją oraz uwolni Cię od problemów finansowych. Może masz ambicje i chęć ciągłego rozwoju lub pragniesz wznieść swój butik odzieżowy na wyższy poziom. Zapoznaj się z ofertą możliwości New Style Academy. Znajdziesz tam wiedzę, której potrzebujesz i pasję, którą pokochasz!

www.newstyleacademy.com