Nie od dziś wiadomo, że znana z Big Brothera, Masterchefa i sesji dla CKM modelka i kucharka, Monika Goździalska ma ambicje prowadzenia autorskiego kulinarnego show w TV.

W minionym sezonie Monika Goździalska gościła na ekranach porannego pasma TVP 1 „Kulinarny zawrót głowy”, który cieszył się sporym uznaniem widzów.

Proste, zdrowe, łatwe w przygotowaniu potrawy , których przygotowanie rekomendowała prowadząca kącik kulinarny, niebawem jako zbiór ukażą się w postaci książki kulinarnej. Premiera i promocja medialna zapowiedziana jest na luty 2018, a przed autorką przepisów jeszcze dwa ważne wyzwania: sesja zdjęciowa oraz zdjęcia do kolejnego cyklu telewizyjnego projektu kulinarnego, a właściwie dwóch projektów. Monika, mająca do siebie duży dystans, jeszcze oficjalnie nie komunikuje nazw projektów, ale w ostatnim czasie sporo czasu poświęca na dbanie o zdrowie. Zabiegi, z których korzysta z klinice Hight Med, z pewnością zapewnią jej znakomity wygląd na ekranie i pozyskanie upragnionej popularności. Trzymamy kciuki.