Nowe wyzwania, postanowienia, zmiany w pracy i w życiu. W Nowym Roku 2018 postaw na sport razem z Cellbes.

Szwedzka marka Cellbes od ponad 60 lat ubiera kobiety na europejskim rynku. Szeroka gama produktów oraz zróżnicowana rozmiarówka idealnie zaspokoi gusta wymagających Klientek. Sprzedaż oparta na katalogach i sklepie internetowym od wielu lat jest podstawą funkcjonowania marki. Sprawdzone kroje i fasony połączone z najnowszymi trendami w ofercie Cellbes są świetną alternatywą dla sklepów stacjonarnych. Ubrania użyte w kampanii to tylko ułamek tego, co oferuje marka. Na stronie www.cellbes.pl i w katalogach marki dostępna jest odzież i dodatki dla mężczyzn oraz ubrania dla dzieci. Oferta uzupełniona o te dwa segmenty perfekcyjnie spełnia oczekiwania każdej kobiety.

Cellbes to również home fashion, czyli dodatki, które świetnie ubiorą nasz dom – skandynawskie lampki, świeczniki, pościele, tekstylia i akcesoria kuchenne.

Tak dla wielu z Was wygląda właśnie styczeń każdego roku. Chcemy dbać o bliskich, ale też i o siebie. Zmieniamy nawyki żywieniowe i stawiamy na sport. Inwestujemy w modne dodatki, karnety i prywatnych trenerów.

Szwedzka marka Cellbes zadbała o modne stroje na Twój trening, ale też podpowie od czego zacząć ćwiczenia bez odwiedzania siłowni!

Bieganie, inaczej nazywane joggingiem to najpopularniejsza aktywność, którą mogą wykonywać wszyscy. Podczas tego procesu organizm angażuje kilkaset mięśni, które potrzebują energii. Ważne by przed ćwiczeniami zjeść węglowodany, a podczas nich nawadniać się. Według badań wystarczy biegać 30 minut dziennie by poprawić swoją sylwetkę oraz swoje samopoczucie!

Ubrania Cellbes dostępne na www.cellbes.pl

Ubrania Cellbes dostępne na www.cellbes.pl

 

Taniec

To jedna z przyjemniejszych form, podczas której spalasz kalorie i uczysz się nowych umiejętności! Taniec od wieków towarzyszy nam nie tylko na wspólnych imprezach i biesiadach, a dziś wykonując przeróżne figury w odpowiednim rytmie ćwiczysz ciało. Możesz dołożyć do tego skakankę (ok. 250 kcal/30min) lub ciężarki. Podczas energetycznego tańca uda Ci się spalić ok 190kcal na 30 minut.

Basen

Świetna zabawa, modelowanie sylwetki i wspomaganie odchudzania. Pływanie na basenie ma również korzystny wpływ na kręgosłup. W wodzie możesz również ćwiczyć aerobik. By wzmocnić uda i ramiona – maszeruj lub próbuj biec, jeśli chcesz mieć wąską talię i płaski brzuch – unos nogi do góry trzymając się rękami za krawędź basenu. Podczas godzinnych ćwiczeń aerobowych w wodzie możesz stracić od 400 do 700 kcal!

artykuł powstał we współpracy z marką Cellbes

Zobacz również look Małgorzaty Kożuchowskiej