#twarztoniepisanka - akcja, którą popiera wiele kobiet w tym Ewa Chodakowska

Nowa akcja zainicjowana przez Sylwię Rakowską makijażystkę gwiazd zyskuje coraz większą popularność. #twarztoniepisanka ma zwrócić uwagę na naturalność jaką można wydobyć dzięki makijażowi. Nie musi być on mocny, aby być piękną! 

#twarztoniepisanka to akcja, która zyskuje coraz więcej zwolenniczek w naszym kraju. Inicjatorką jest Sylwia Rakowska makijażystka z dwudziestoletnim stażem. Przez kilka lat pracowała w Nowym Jorku, gdzie zajmowała się makijażem gwiazd w reklamach, filmach czy serialach. Tam nauczyła się, że naturalność i umiar w makijażu to ponadczasowy trend, a kobieta w lżejszym makijażu po prostu wygląda lepiej.

Sylwia Rakowska postanowiła wypowiedzieć się w kwestii makijażu Polek. Wiele z nas wciąż stara się poprzez mocny makijaż podkreślić swoją urodę. Jednak czy to jest dobry sposób? Sylwii Rakowska napisała (…)Wszystkie jesteście pięknie i wszystkie jesteście dowodem na to jaka magię ma w sobie natura , indywidualizm . Wasze zdjęcia pokazują jak każda jest inna i jedyna w swoim rodzaju. (…) Polki które tak słynęły ze swojego piękna na całym świecie straszą nagle stylem drag queen , gruba warstwa make upu a raczej pieczątka z Insta na twarzy , straszą źle wykonanym makijażem permanentnym i przesadzonymi wypełniaczami . I nie boje się tego powiedzieć – takie stylowki psują nasz wizerunek na świecie. (…) poczułam się kompetentna i odpowiedzialna ,żeby zabrać głos w tej sprawie i otwarcie ogłosić , że te insta /dragi / wielkobrwiowe makijaże są brzydkie , że to nie dodaje uroku i kobiecości . Nie pozwolę aby te wulgarne trendy zrobiły nam wodę z mózgu i zaburzyły poczucie estetyki . Chce chronić wizerunku pięknej , naturalnej i zadbanej Polki.

Po tym poście w sieci pojawiło się wiele zdjęć z hasztagiem – #twarztoniepisanka. Wiele kobiet pokazało swoje niedoskonałości, ale jednocześnie piękno i autentyczność. Do akcji dołączyła również Ewa Chodakowska, która już od kilku miesięcy stawia na naturalność. Zawsze świetnie wystylizowana na jednym z eventów pojawiła się na ściance w lekkim makijażu co nie przeszło bez echa. Ewa jednak się tym nie przejmuje i nadal stawia na naturalność!

#twarztoniepisanka - akcja, którą popiera wiele kobiet w tym Ewa Chodakowska

fot. www.instagram.com/sylwiamakeup

#twarztoniepisanka - akcja, którą popiera wiele kobiet w tym Ewa Chodakowska

fot. www.instagram.com/sylwiamakeup

Magda Mołek zostanie mamą.