Jak co roku zastanawiasz się na prezentem na Walentynki? Pomożemy Wam:) Czasu coraz mniej…

Walentynki to Święto, które na dobre zagościło w Polsce. Poniżej propozycje.

Biżuteria Anki Krystyniak.

My uwielbiamy! Projektantka w swoich projektach nawiązuje do polskich symboli, jak syrenki i orły, czerpie też z baroku, indiańskich pióropuszy i amuletów. Nakłada i łączy motywy. Inspiracji do projektowania szuka również w różnych religiach i grupach etnicznych. Wykorzystuje kamienie szlachetne, w których moc wierzy. Fascynuje się numerologią i symboliką, co nie pozostaje bez znaczenia w jej twórczości.

Idealny pomysł na Walentynki- naszyjnik LUNULA

Idealny pomysł na Walentynki- naszyjnik LUNULA

LUNULA – pełnia w niepełności. Symbol Lunuli to nic innego, jak obraz sierpa księżyca – Luny, planety o kobiece energii. Lunula jest symbolem pełni, realizacji całości posiadanych możliwości, płodności. Jest talizmanem wzmacniającym poczucie kobiecości. Płodność traktuje jako dar i radość z poczynania nowego życia, rozumianą jako kreatywność i możliwość realizowania marzeń. Lunula wspiera również poczucie kobiecego piękna, cielesności i zmysłowości.

Le Brate

Koszulka nocna Sexy Black wzbogacona wykończeniem z lekkiego tiulu i francuskiej koronki. Z przodu delikatna, zaskakuję seksownym tyłem eksponującym plecy.

zdj. Le Brate

zdj. Le Brate

Bielizna Le Petit Trou

Jedwabne kimono Emanuelle

Jedwabne kimono wiązane w pasie zdj. Le Petit Trou

Jedwabne kimono wiązane w pasie zdj. Le Petit Trou

Piel torebka skórzana szara Bolso Número Dos

Rozważna i romantyczna. Mieści baaardzo dużo, zamyka niemalże szczelnie, a zarazem ma piękną i delikatną formę. Pasuje na każdą okazję. Torbę można dowolnie modyfikować poprzez zmianę warkocza. Pasek torby jest regulowany. Torba zamykana na warkocz – wystarczy zaciągnąć.

Torebka skórzana szara Bolso Número Dos zdj. marka PIEL

Torebka skórzana szara Bolso Número Dos zdj. marka PIEL

PLNY LALA

Duże, czerwone usta świetnie kontrastują z głęboką czernią materiału. Dekolt w kształcie litery V nada Twojej stylizacji kobiecego charakteru.

zdj. PLNY LALA KISS V-neck Black Tee

zdj. PLNY LALA KISS V-neck Black Tee

The Odder Side

Sukienka Kimono, piękna!

zdj. The Odder Side

zdj. The Odder Side

BOHOBOCO Perfume Geranium Balsamic Note

Kompozycja kryjąca w sobie tajemnicę. Delikatne nuty balsamiczne otoczone olejkami eterycznymi kryjącymi się w szorstkim zapachu geranium. Scalenie tych aromatów pozwoliło stworzyć perfumy wytworne i eleganckie. Unikalna propozycja pozornej ambiwalencji.

zdj. BOHOBOCO Perfume Geranium Balsamic Note

zdj. BOHOBOCO Perfume Geranium Balsamic Note

Jakie plany w 2018 roku ma Joanna Horodyńska? Dowiesz się klikając w ten link.