Hanna Lis

Hanna Lis, dziennikarka telewizyjna związana z serwisami informacyjnymi wkrótce rozpoczyna pracę w Polsacie. W stacji będzie prowadzić nowy program talk show pt. “Hanna Lis i On”. Jakie jeszcze zmiany szykują się w życiu dziennikarki?

Hanna Lis była niegdyś związana ze stacją Polsat, gdzie prowadziła serwis informacyjny. Po kilku latach wraca, aby w Polsat Cafe poprowadzić nowy talk show. Gwiazda potwierdziła oficjalnie na swoim Instagramie spekulacje, które od kilku dni krążyły w mediach. Dziennikarka wypowiadając się o swojej przyszłości w mediach napisała: Polsat do którego wracam po latach, a w którym będę robić to, co kocham: rozmawiać z ludźmi, poznawać ich, odkrywać ich nie do końca znane oblicze. Już się cieszę na te spotkania! Z kim chcielibyście, żebym porozmawiała ? Kto Was ciekawi? Inspiruje? Czyją historię chcielibyście lepiej poznać? Do zobaczenia w marcu w @polsatcafe ‼️ .

O dziennikarce jest również głośno w kontekście rozstania z mężem – Tomaszem Lisem. Jak donoszą media, jeszcze przed świętami, Hanna Lis wyprowadziła się z domu w Konstancinie. Zamieszkała w swoim apartamencie w Warszawie. Dziennikarka jest cały czas obecna w telewizji. W stacji TVN mogliśmy oglądać jej zmagania w popularnym programie Azja Express, w stacji TVN Style prowadziła program kulinarno-podróżniczy. Teraz przyszedł czas na nowe wyzwania. Życzymy samych sukcesów!

Hanna Lis

fot. www.instagram.com/hanna_lis

Zobacz kto wspiera Kampanię Przeciw Homofobii.