Malu Wilz doskonała niemiecka marka, została mi polecona przez moją przyjaciółkę około 1,5 roku temu. Akurat byłyśmy w Berlinie i okazało się, że pierwszy flagowy salon marki powstał nieopodal naszego hotelu. Pierwszą rzeczą, którą kupiłam był podkład. Mój numer 1 do tej pory, jeśli chodzi o krycie!

Malu Wilz Beauté Gmbh założona została w 1985 roku. Nazwa firmy pochodzi od nazwiska niemieckiej wizażystki Malu Wilz, która należy do najbardziej rozpoznawalnych wizażystek na świecie. Jest to ekskluzywna niemiecka marka specjalizująca się w produktach do pielęgnacji twarzy oraz profesjonalnych kosmetykach do makijażu. Uwierzcie, to pierwszy i nie ostatni kosmetyk, który Wam pokażemy, ponieważ marka warta jest zainteresowania.

Tym bardziej nam miło, że kosmetyki pojawiły się w Polsce i można jej kupić w dobrych salonach kosmetycznych oraz w internecie!

Co wybrałyśmy do testów?

HyaluronicMax Cream Soft czyli hialuronowy krem nawilżający czyli fioletowy krem…

Po pierwsze skład: kwas hialuronowy wysokocząsteczkowy, kwas hialuronowy niskocząsteczkowy, kwas hialuronowy usieciowany, oligosacharydy, olej makadamia.

Malu Wilz krem

Malu Wilz krem

Zastosowanie: dzień i noc

Kolor: fioletowy

 

Biorąc pod uwagę skład łatwo można wyobrazić sobie, co dzieje się z twarzą:) Mamy efekt bardzo szybkiego nawilżenia natychmiast po aplikacji.

Po około tygodniu stosowania skóra staje się gładsza i wzmocniona od wewnątrz. Specjalny Booster na bazie oligosacharydów wpływa na wzmocnienie włókien kolagenowych i elastynowych w głębszych warstwach skóry. Zwiększa się synteza własnego kwasu hialuronowego w skórze. Skóra zyskuje młody i odświeżony wygląd. Polepsza się napięcie skóry. Krem zawiera innowacyjne składniki wspierają NMF skóry. Olej z orzechów makadamia zmiękcza skórę i chroni ją dodatkowo przed zgubnym wpływem UV.

Bardzo dużą zaletą jest lekka konsystencja. Co sprawia, że krem nie zostawia na twarzy tzw. filmu.

Już niebawem sięgamy po serię do makijażu Malu Wilz.

Na koniec kilka słów o marce!

Malu Wilz łączy w swoich produktach doskonałą jakość, nowoczesną technologię. Wszystkie produkty mają doskonałe składniki, co wpływa na ich skuteczność. W swej ofercie firma posiada ponad 20 linii pielęgnacyjnych, w tym także dla cery bardzo wrażliwej oraz problematycznej.