Czas na LOVE

Niemal każdy z nas rozpoznaje tę datę w kalendarzu, gdy świat dookoła robi się czerwony i pluszowy, a zakochane pary trzymają się za ręce mocniej niż codziennie. To może oznaczać tylko jedno, że są Walentynki.

Zakochani szukają najróżniejszych pomysłów na prezenty. By ułatwić Wam już i tak ciężki wybór Rossmann przygotował kilka uroczych propozycji na prezenty walentynkowe. 

Proponujemy miękkie kapcie w serduszka, które będą doskonałe dla wszystkich zmarzlaków. Jeśli chcecie, by prezent przypominał o Was zawsze i wszędzie wybierzcie walentynkowy kubek z silikonową przykrywką, czy stojak-serce z klipsem na zdjęcie.

 

 

 

 

Figurka napis LOVE będzie idealna do postawienia na półce, czy biurku a akcesoria kuchenne z serii Sweet Cupcake, jak foremki na mufffiny, czy komplet rękawica kuchenna i podkładka umilą czas w kuchni. Natomiast świece zapachowe pomogą stworzyć romantyczny nastrój podczas walentynkowej kolacji, ale też upiększą stół.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dopełnieniem wspólnego wieczoru może być domowy masaż świecami olejowymi Wellness&Beauty. Starannie dobrane składniki naturalne, takie jak aloes, olej kokosowy i wosk pszczeli szczególnie dobrze nadają się do przyjemnego, ciepłego masażu, podczas którego rozpieszczają ciało i zmysły. Skóra staje się wypielęgnowana, wyczuwalnie miękka i elastyczna. Pozostaje tylko wybór zapachu – wiśnia i róża lub wanilia i sezam.

 

Gdy już zdobędziemy odpowiednie prezenty i zaplanujemy wszystko skrupulatnie, pozostaje nam tylko celebrować LOVE 🙂