Adam Giza został nowym prowadzącym porannego programu “Pytanie na śniadanie”.  Gratulujemy nowego stanowiska i życzymy samych sukcesów!

Adam Giza w mediach pracuje 10 lat. Zdobył sympatię widzów jako prezenter pogody i wkrótce został prowadzącym “Dzień Dobry Polsko!”. Po zakończeniu programu “Dzień dobry, Polsko!” w TVP 1 dostał kilka propozycji. 

Adam Giza z optymistycznym akcentem  prezentuje  ciekawe wydarzenia lifestylowe, kulturalne czy sportowe.  Ponadto o poranku  można go spotkać także w TVP Info, gdzie  rozwesela humorem poranne wstawanie, a wieczorem prowadzi z Joanną Racewicz   “Hallo Polonia”, w którym promują polonijne tematy z całego świata. 

Jak mówi dziennikarz: “Miło mi dołączyć do ekipy najlepszego porannego programu w tym kraju. Wyniki oglądalności pokazują, że “Pytanie na śniadanie” to idealny sposób na pobudkę Polaków! Ja mam nadzieję dołożyć swoje trzy optymistyczne grosze do tego wstawania z uśmiechem (…) Jestem energetyczny i energiczny w tych momentach, kiedy trzeba. Potrafię też być bardzo poważny. Kiedy kulminacja energii jest potrzebna, to wybucham, robię swoje”.

Adam Giza

Dzien Dobry Polsko sesja prowadzacych
Adam Giza

Adam Giza

Adam Giza ma już za sobą debiut w porannym programie:

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/36312446/ile-musza-wycierpiec-kobiety-zeby-byc-piekne-zabiegi-na-twarz