Wiadomo jaki drogocenny wpływ ma woda na nasze zdrowie, urodę i ogólną kondycję organizmu. O tym, że każdy powinien wypijać jej co najmniej 1,5 l dziennie nikomu już właściwie nie trzeba przypomina. I chociaż nie zawsze udaje nam się to zrealizować, stan nawodnienia Polaków rośnie w dobrym tempie.

Woda na rynku w Polsce

Na sklepowych półkach znajdziemy bardzo bogatą ofertę dostępnych wód. Ale jak wiadomo, woda wodzie nie równa – po którą sięgnąć, aby mieć poczucie a nawet pewność najlepszego wyboru?

Warto poświęcić chwilę na poznanie właściwości dostępnej w sprzedaży wody oraz dobrać najbardziej odpowiednią nie tylko kierując się walorami smakowymi ale także pod kątem naszych codziennych aktywności i zapotrzebowania organizmu na konkretny zestaw minerałów. Jeśli ważnym elementem jest w twoim życiu sport bądź aktywność fizyczna, odpowiedni wybór wody jest kluczowy.

Woda Jantar

Woda Jantar

Ważne rekomendacje

JANTAR CHAMPION SPORTS WATER jako pierwsza oraz na chwilę obecną jedyna uzyskała rekomendacje od Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej jako woda dla sportowców oraz osób uprawiających amatorsko sport.

Woda Jantar to Kołobrzeski Skarb Natury, to 100% naturalna, podziemna, średniozmineralizowana woda reliktowa o doskonałych właściwościach. Naturalnie czysta o unikatowym składzie mineralnym. Dodatkowo wzbogacona o minerały z soli permskich, które przez miliony lat odkładały się na dnie oceanu. Zawiera elektrolity (sód, potas, wapń, magnez) oraz wiele cennych minerałów, które dobroczynnie wpływają na nasze zdrowie, doskonale nawadnia i gasi pragnienie. Woda Jantar posiada bardzo korzystny dla zdrowia, wyraźnie zasadowy odczyn pH 7,4 (przy źródle), dzięki czemu przeciwdziała zakwaszaniu organizmu. Zawartość jodu i selenu wspomaga działanie tarczycy oraz korzystnie wpływa na pracę mózgu. Polecana osobom prowadzącym aktywny tryb życia oraz dbającym o zdrowie, bezpieczna do codziennego stosowania zarówno dla dorosłych i dzieci.

Mistrzowie wiedzą co najlepsze

Ambasadorami Wody Jantar są znane osoby uprawiające sport: Agnieszka Kaczorowska – aktorka i Mistrzyni Świata w Tańcach Latino

Mirosław Łabunowicz – Mistrz Świata w Kulturystyce

Krzysztof Badurko- reprezentant Polski w biegach górskich

Paweł Juraszek – Olimpijczyk, Mistrz Polski w pływaniu

Bartosz Huzarski – polski kolarz szosowy, specjalizujący się w jeździe po górach.

Kolejnym razem sięgając po wodę warto pamietać o tych kwestiach. Woda Jantar dostępna jest w wielu sklepach ze zdrową żywnością, sieci delikatesów Piotr i Paweł oraz poprzez sklep internetowy marki: http://sklep.jantardystrybucja.pl/18-wody-dla-zdrowia

Artykuł we współpracy z WODĄ JANTAR